in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #88 – Žena si vždy nájde dôvod na hádku

Na svete je určite veľa vecí, z ktorých majú ľudia strach, no existuje veľmi málo vecí, ktorých sa boja ženy viac ako hmyzu. Ak chcete vedieť, že ako veľmi panicky reaguje vaša žena, povedzte, že je na jej posteli pavúk. Podobné príbehy zo života, ktoré sú niekedy vtipné a niekedy na plač nájdete v dnešnom článku.

 

 

#1

Dnes som viac ako hodinu trčal v zápche, aby som mohol ísť na letisko a vyzdvihnúť otca, ktorý sa vracia zo zaoceánskeho výletu. Prišiel som tam a zistil som, že otec mi dal zlý deň príletu, a tak som sa vrátil domov. “Najlepšie“ na tom je to, že zajtra to musím absolvovať opäť. 

 

#2

Práve prechádzam rozvodom a spravil som si test na otcovstvo mojich dvoch synov. Najhoršie na tom je, že starší syn, ktorý je kriminálnik vo väzení je môj biologický syn a naopak mladší syn, na ktorého som hrdý každý deň, tak nie je môj biologický syn. 

 

#3

Dnes som si písal so svojím očným lekárom a dostali sme sa ku téme, že farba očí je na základe farby očí rodičov, že ak má jeden rodič modré oči a druhý hnedé oči, tak ich deti nemôžu mať zelené oči. Moja manželka a ja máme hnedé a modré oči. Náš šesťročný syn má zelené oči. Konfrontoval som ju s týmto a priznala sa mi, že mala aféru. 

 

#4

Dnes som použil som difuzér, aby môj dom voňal po levanduli, keď sa vrátim domov. Môjmu bratovi prišlo vtipné, že čo keby sa do toho vymočil. A tak teraz môj dom smrdí za močovou levanduľou. 

 

#5

Dnes ma otec prekvapil návštevou a pozval ma na obed do mojej obľúbenej reštaurácie. Namiesto toho ma však odviezol na stretnutie anonymných alkoholikov. Verí tomu, že svoju jedinú dcéru, ktorú milujem celým srdcom, som mal len preto, lebo som sa ako opitý vyspal s dievčaťom. 

 

#6

Vždy sa mi v práci páčil jeden atraktívny kolega a dnes som sa s ním rozprávala vonku, keď v tom mi do ucha vletela moľa. Začala som kričať a začala som sa búchať do môjho ucha, pretože sa zasekol v uchu a stále sa hýbal. Zvyšok dňa som strávila v odpočinkovej miestnosti. Už navždy budem známa ako “moľová žena“.

 

 

zdroj

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre