in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #89 – Nie je všetko tak ako sa zdá.

Ľudia sú náchylní súdiť situácie alebo udalosti na základe svoch povrchových dojmov a predpokladov. Často sú ale tieto domienky chybné a možno až po čase zisítme, že niektoré veci vyžadujú hlbšie porozumenie. V dnešnom článku vám ukážeme aj niekoľko životných príbehov, v ktorých vám ukážeme, že skutočnosť môže byť oveľa komplexnejšia, než sa zdá.

 

 

#1

Moja žena povedala, že jej ranná káva bola najlepšia časť celého týždňa. Tento týždeň sme oslavovali 19. výročie našej svadby

 

#2

A opäť som dnes musela vysvetľovať ďalšiemu vedúcemu na personálnom, že moje odreniny a škrabance nie sú z násilného manželstva. Chodím na Muay Thai a mám mačku, ktorá keď je naštvaná, tak sa vybúri na mne.

 

#3

Moja priateľka ma obviňuje z podvádzania, pretože jej nepíšem správy počas dňa. Minulý týždeň mi ale povedala, že by ju vyhodili, keby si čítala správy v práci, tak som jej prestal posielaľ správy, keď je v práci.

 

 

#4

Stala sa mi neuveriteľná vec. Bol som na prechádzke so svojím psom, keď na mňa z ničoho nič spadla šipka, kotrá sa bežne používa do terča a zapichla sa mi do lebky a ostala tam. Nebol som ani blízko stromov alebo vysokých budov, odkiaľ mohla spradnúť. A ak ju na mňa niekto hodil, tak to musel byť veľmi presný zásah.

 

#5

Normálne som vďačný za list, v ktorom mi napísali, že ma nevezmú do práce, pretože je to prvá firma, ktorá mi vôbec odpísala, že som im poslal životopis a prečítala si ho.

 

#6

Prišiel som na to, že susedov syn, ktorého každé ráno vozím do školy, mi mal prispievať na benzín, no namiesto toho tie peniaze míňal na drogy.

 

zdroj

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre