in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #90 – Každá situácia sa dá zachrániť, no bude to niečo stáť.

Každému sa stane občas, že sa dostane do nepríjemnej situácie, prípadne spraví nejaký prúser. Samozrejme, z niektorých sa jendoducho človek nevyvlečie, no existujú situácie, pri ktorých by ste neverili, že sa dajú zachrániť. Stačí byť trochu vynaliezaví a mať trochu vybrúsený jazyk. Takéto a iné podobné príbehy nájdete v dnešnom článku.

 

 

#1

Moja mačka sa naučila ako sa splachuje wc, keď som v sprche. Táto transformácia z roztomilého mačiatka na čisté zlo je teraz kompletná. 

 

#2

Moja rodina si pomyslela, že bude zábava, keď chytia najväčšiu moľu akú len nájdu a vypustia ju v mojej izbe. Mám panický strach z molí, dokážu ma neuveriteľne desiť. 

 

#3

Dnes ráno som sa zobudil na to, že niekto mi klope na dvere. Boli to moji rodičia, ktorí mi povedali, že si zarezervovali dve jednosmerné letenky, aby ma navštívili z inej krajiny. A význam ich návštevy? Mal by som zrušiť svoj naplánovanú dvojtýždňovú dovolenku, pretože oni investovali peniaze do tejto návštevy. A samozrejme, nezarezervovali si hotel. 

 

 

#4

Dnes ma po chrbte udrela jedna staršia pani, pretože si myslela, že si robím srandu z jej štýlu chodenia, keď som okolo nej prechádzal. Išiel som vtipne, pretože mám na nohe ortézu. 

 

 

#5

Dnes mi niekoľko kamarátov oznámilo, že sa so mnou prestanú stýkať, pretože nikdy nezdieľam žiadnu politiku, nereagujem na politické dianie a nič nekomentujem, a preto musím byť nejaký extrémista.

 

#6

Dnes ma šéf pristihol pri tom ako si spievam a tancujem v kancelárii, keď som si myslela, že nikto nie je okolo. Aby som zachránila situáciu, tak som mu povedala, že len cvičím  na najbližší team-building. Usmial a povedala, že to je skvelé, že môžem viesť ďalší ročník. A teraz musím pripraviť choreografiu a nejaký tanec, ktorý sa tam bude tancovať. 

 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre