in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #92 : Keď sa pohovor zvrtne nečakaným smerom

 

V živote nás často sprevádzajú rôzne emócie, ktoré vedia pekne zamiešať našu náladu. A hoci si veľa ľudí myslí, že ich život je zlý, ak by sme to brali z globálneho hľadiska, tak sa nikto nemá tak zle, aby nemohlo byť horšie. Dnes sa pozrieme na príbehy, ktoré nás nechajú plakať a zároveň nás nútia smiať sa. Pretože o tom je život – o správom pomere všetkého a kto dokáže správne odhadnúť, tak si nemá na čo sťažovať.

 

 

#1 

Dnes mi zavolal už bývalý šéf, že prečo nie som v práci. Odpovedal som mu : „Pretože ste ma včera vyhodili.“ Nič mi na to neodpovedal, len hneď zavesil. 

 

#2

Mala som dnes dôležitý pohovor do jednej práce. Manažér vyzeral, že majú o mňa záujem, no namiesto toho, aby ma zamestnal, tak ma pozval na rande. 

 

#3

Dostal som asi nejaký vírus, ktorý mi úplne pokazil tráviaci systém. Môžem príjmať len tekutú stravu, žiadnu pevnú stravu a už vôbec nič štipľavé. Môj otec ma donútil zjesť jeho mexické fajitas, ktoré pripravil na večeru, pretože to by bolo plytvanie jedlom. Samozrejme, moje telo to nevydržalo a vyšlo to zo mňa veľmi rýchlo. Vtedy mi už druhýkrát povedal, že plytvám jedlom. 

 

#4

Bol som na obede s dvoma spolužiakmi zo strednej školy. Neskôr prišla do reštaurácie naša spolužiačka, ktorá taktiež končila školu s nami. Mojich dvoch kamarátov objala a následne sa mi predstavila. 

 

#5

Mne a môjmu priateľovi sa stala veľmi zvláštna vec. Rozhodla som sa ho dnes prekvapiť v jeho dome, no očividne som mu pokazila jeho snahu o prekvapenie, ktoré plánoval a teraz je smutný. 

 

#6

Už dlhší čas mi mizli moje lieky proti bolesti a tak som nainštaloval kameru, aby som to zistil. Ukázalo sa, že ich kradne aj moja žena, moja dcéra a aj môj syn. 

 

 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre