in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #93 : Keď je choroba lepšia ako ľudia.

Je to jedno z najhorších klyšé, no život je skutočne ako na horskej dráhe – nepredvídateľný, plný vzostupov, no samozrejme aj pádov a niekedy sa vám dokáže poriadne zatočiť hlava. Každý deň je iný a dáva nám prekvapenia, ktoré sú niekedy poriadne tragikomické. Pretože hoci sú smutné, z toho všetko sa už len dokážete zasmiať. A o tom je presne aj táto séria článkov, tak sa pohodlne usaďte a pripravte sa na dávku životných príbehov.

 

 

#1

Dnes ráno som sa zobudil so strašnou bolesťou brucha, stále sa stupňovala a začal som vracať od tej bolesti. Moja mama povedala, že je to len chrípka a že sa mám zmužiť. Ukázalo sa. že je to zápal slepého čreva a toto píšem z nemocnice. 

 

#2

Rozprával som sa s mojím najlepším kamarátom a zistili sme, že keď sme boli deti,  tak naši rodičia nám zakazovali sa stretávať, keď jeden z nás nechcel ísť do kostola. Povedali, že to posilní našu vieru. Teraz sme obaja dospelí a ateisti presne z tohto dôvodu. Trávime teraz oveľa viac času spolu, aby sme dohnali detstvo. 

 

#3

Dnes, na konci mojej stáže, som sa rozprával s mojím šéfom. Povedal, že bol veľmi spokojný s výsledkami mojej práce a že zvažuje, že ma zamestná. No ukázalo sa, že to zamietol, pretože som sa priveľmi usmieval a vraj ho to veľmi vytáča. 

 

#4

Som extrémny introvert, ktorý nedokáže byť medzi ľuďmi viac ako 10 minút. No diagnostikovali mi istú poruchu mozgu, pri ktorej si liečba vyžaduje neustálu prítomnosť ľudí okolo mňa, aby monitorovali moju činnosť. Možno to znie veľmi zle, no toto je pre mňa horšie ako samotná choroba. 

 

#5

Zistila som, že môj priateľ, s ktorým som v serióznom vzťahu už rok, tak posledné tri mesiace využíva zoznamky a iné aplikácie na zoznamovanie. Povedal, že ich používa len na “chatovanie“ a vôbec to nepovažuje za podvádzanie. 

 

#6

Prišiel som na to, že pokiaľ vás v bezvedomí prevezú do nemocnice a neprídete bez oznámenia do práce, tak môže sa to považovať za dôvod na vyhadzov. Aj keď neskôr prídete so lekárskou správou.  

 

 

zdroj

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre