in

Jude Law ako tyranský kráľ Henrich VIII.? Áno, uvidíme ho v tudorovskom filme „Firebrand“ + TRAILER

Viete si predstaviť herca hviezdnych kvalít (Jude Law) ako tyranského kráľa Henricha VIII., ktorého zatiaľ všetkých 5 manželiek „zomrelo“? Už čoskoro ho takto môžete vidieť v kinách vo filme Firebrand.

Roadside Attractions nám prináša pohľad na nový film Firebrand. Firebrand je založený na románe Queen’s Gambit od Elizabeth Fremantle. Jude Law a Alicia Vikander hrajú anglického panovníka – kráľa Henricha VIII. a jeho šiestu a poslednú manželku Katherine Parr.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nikki Fowler (@nikkifowler28)

V krvou nasiaknutom tudorovskom Anglicku, dvakrát vydatá, úspešná a vzdelaná Katherine Parr (Vikander) neochotne súhlasí s tým, že sa stane šiestou manželkou tyranského kráľa Henricha VIII. (Law). Jej súhlas vziať si ho so sebou nesie veľké osobné riziko, keďže jej predchodkyne boli buď porazené, sťaté alebo mŕtve,“ uvádza sa v oficiálnom súhrne.

Zdroj: Indian Nomad/Wikimedia

Trailer ukazuje stret Katherine s Henrym po tom, čo sa stala podozrivou z toho, že sympatizuje s radikálnym protestantským presvedčením. „Vediac, že ​​aj šepot škandálu môže viesť k jej pádu, musí Katherine spustiť svoj vlastný plán na boj o prežitie.“ Firebrand mal premiéru na filmovom festivale v Cannes v máji 2023. Film sa v kinách objaví 14. júna.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre