in

Nie je to práve horor, ale rozhodne je znepokojivý. Tento film vás zlomí a donúti si vážiť vlastného života (+ trailer)

Ak chcete vidieť závislosť na drogách bez prikrášľovania či cenzúry, ste tu správne. Uvidíte totiž ľudí v ich najzraniteľnejšej podobe a čo je najhoršie, dostali sa do nej sami.

Zdroj: Artisan Entertainment

Film Requiem za sen (Requiem for a Dream) vyšiel v roku 2000, no doteraz nevyšlo nič podobné. Jeho unikátnosť spočíva v autentickosti, úprimnosti a tiež zobrazení, ktoré je viac než pesimistické a depresívne. Film nič neprikrášľuje a každý potenciálny divák by sa mal na to pripraviť.

Oficiálny popis znie: „Drogové utópie štyroch ľudí z Coney Islandu sa zrútia, keď ich závislosť prenikne do hĺbky.“

Najvýraznejším je v tomto filme Jared Leto, no skvelý výkon odviedli aj Ellen Burstyn, Jennifer Connelly, Marlon Wayans, Christopher McDonald, Louise Lasser, Marcia Jean Kurtz, Suzanne Shepherd a Mark Margolis.

Zdroj: Artisan Entertainment

Rozšírený popis znie: „Ovdovená Sara Goldfarbová žije na Coney Islande a ľahko podľahne vábeniu televíznych programov. Práve teraz drží diétu, aby mohla v jednej z nich účinkovať. Jej milý, ale bezmocný syn Harry má novú priateľku Marion a spoločne sa snažia čeliť bolestivej realite únikom do svojich snov. Ani Harryho najlepší priateľ Tyrone, ktorý sa živí predajom drog, nemá ľahký život. A tak sa štvorica, ku ktorej osud nebol milosrdný, točí v začarovanom kruhu bezmocnosti a beznádeje.“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre