in

Kamar de los Reyes, hviezda „Call of Duty: Black Ops II“, zomrel vo veku 56 rokov

Kamar de los Reyes, ktorý hral záporáka Raula Menendeza v populárnej videohre „Call of Duty: Black Ops II“ a hral ako Antonio Vega v telenovele „One Life to Live“, zomrel v nedeľu v Los Angeles po krátkom boji s rakovinou, potvrdil pre Variety publicista jeho manželky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kamar de los Reyes (@delosreyeskamar)

Mal 56 rokov, narodil sa v San Juan v Portoriku a vyrastal v Las Vegas. Koncom 80-tych rokov sa presťahoval do Los Angeles, aby sa venoval herectvu, keď ako dospelý vyštudoval spev a tanec.

V roku 1994 vytvoril úlohu boxera Chicana Pedra „Roadmana“ Quinna v off-Broadwayskej hre „Blade to the Heat“ a neskôr si zahral po boku Patricka Stewarta v inscenácii Shakespearovej hry „Búrka“ z roku 1995.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kamar de los Reyes (@delosreyeskamar)

Jeho prvá hlavná rola prišla v dlhotrvajúcej seriálovej telenovele ABC „One Life to Live“. V rokoch 1995 až 1998 hral Antonia Vegu, ktorý si odpykáva doživotný trest za vraždu, ale neskôr je prepustený, keď sa ukáže, že konal v sebaobrane. Jeho postava bola pôvodne vychovaná ako syn matriarchy Carlotty Vega, ale čoskoro sa ukázalo, že v skutočnosti bol synom Carlottinho brata Manuela Santiho. De los Reyes sa vrátil do show v roku 2000 a do roku 2009 hral Antonia.

V populárnej videohre z roku 2012 „Call of Duty: Black Ops II“ si de los Reyes zahral antagonistu Raula Menendeza, nikaragujského obchodníka so zbraňami a teroristu, ktorý vo futuristickom roku 2025 rozpútal ďalšiu studenú vojnu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kamar de los Reyes (@delosreyeskamar)

Postavu si zopakoval v „Call of Duty“. : Black Ops IV“ a „Call of Duty: Vanguard“.

Medzi jeho ďalšie zásluhy patrili filmy ako „Nixon“, „The Cell“, „Salt“ a predstavenia ako „Sleepy Hollow“, „The Rookie“ a „All American“.

Podľa publicistu jeho manželky mal De los Reyes úlohy v pripravovaných televíznych šou Marvelu „Daredevil: Born Again“ a Huluovej „Washington Black“.

Zdroj: amrothman/Pixabay

Po De los Reyesovi zostala jeho manželka, herečka Sherri Saum; synovia Caylen, Michael a John; jeho bratia Daniel a Walfredo, Jr; jeho sestry Lily a Ilde; jeho matka Matilde a jeho otec Walfredo.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Netflix zverejnil prvý trailer k filmu Zacka Snydera „Rebel Moon – Part Two: The Scargiver“

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili deň #1381: Pochop, že ja chcem teba.