in

Netflix zverejnil prvý trailer k filmu Zacka Snydera „Rebel Moon – Part Two: The Scargiver“

Vojna je tu a každý musí byť pripravený v prvej upútavke na druhý diel Zacka Snydera Rebel Moon – Part Two: Scargiver.

Sofia Boutella ako Kora a Djimon Hounsou ako Titus sa dostanú do centra pozornosti spolu s množstvom zastrašujúcich lodí a zbraní v prvom dvojminútovom pohľade na pripravovaný film, ktorý ponúka vtipné scénky s rovnakými členmi osadenstva ako v prvej časti Rebel Moon Part One.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rebel Moon (@rebelmoon)

„Zhromaždite v dedine každú loveckú pušku, každý nôž, každý náboj munície,“ hovorí Titus z Hounsou medzi sekvenciami výcviku dedinčanov a príchodom impozantných nepriateľských lodí. „Nastal čas pre všetko, čo miluješ – nepreukazuj im žiadne zľutovanie!“

The Scargiver, ktorý príde štyri mesiace po premiére Part One: A Child of Fire, bude pokračovať vo svojej epickej ságe, pričom Kora a preživší bojovníci sa pripravujú obetovať všetko, zatiaľ čo bojujú po boku ľudí z Veldtu.

Zdroj: Control Arms/Wikimedia

V predvečer bitky, keď hrdinovia bránia kedysi pokojnú dedinu, novoobjavenú vlasť pre tých, ktorí stratili svoju vlastnú v boji proti Materskému svetu, sú títo bojovníci nútení čeliť svojej minulosti a následne každý odhaľuje, prečo stáť a bojovať.

Film sľubuje, že uprostred plnej sily Ríše, ktorá sa rúti na rastúcu rebéliu, sa vytvoria nezlomné putá, ale aj hrdinovia aj legendy. „Stojíte medzi nami a zničením,“ hovorí jeden hlas, keď trailer zachytáva Boutellinu Koru.

Zdroj: https://www.flickr.com/photos/evarinaldiphotography/ / Wikimedia

Zatiaľ čo Rebel Moon Part Two vyjde v apríli, Snyder, ktorý pre The Hollywood Reporter hovoril o svojich rozsiahlych plánoch pre svoju sériu inšpirovanú Hviezdnymi vojnami, už predtým magazínu povedal, že „dúfa, že aj toto sa stane masívnym, ako vesmír, ktorý sa dá vybudovať.“

Rebel Moon – Part Two: The Scargiver má vyjsť 19. apríla 2024 na Netflixe.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Podozrivého zatkli z údajnej krádeže umeleckého diela – Banksyho stopky zdobenej vojenskými dronmi + VIDEO

Kamar de los Reyes, hviezda „Call of Duty: Black Ops II“, zomrel vo veku 56 rokov