in

Katastrofický film „Twisters“ nám ukáže ničivú silu tornád + TRAILER

Nový katastrofický film o tornádach nám ukáže ich ničivú silu. O život budú bojovať bývalá lovkyňa búrok a hviezda sociálnych médií. Kedy budeme môcť vidieť tento film v kinách?

Universal Pictures uvádza na trh nový film Twisters s Daisy Edgar-Jones (Normal People) a Glen Powell (Anyone But You). Twisters je samostatným pokračovaním katastrofického filmu Twister z roku 1996 s Helen Hunt a Billom Paxtonom v hlavných úlohách.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Twisters (@twistersmovie)

Nový film sleduje Kate Cooperovú (Edgar-Jones), bývalú lovkyňu búrok, a Tylera Owensa (Powell), samozvaného „tornádového wranglera“ a superhviezdu sociálnych médií, ako prežijú „prepuknutie tornáda raz za generáciu“ v roku Oklahoma.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Twisters (@twistersmovie)

„Ako sa búrková sezóna zintenzívňuje, rozpútajú sa strašidelné javy, aké sme doteraz nevideli, a Kate, Tyler a ich konkurenčné tímy sa ocitnú priamo v dráhach viacerých búrkových systémov zbiehajúcich sa nad centrálnou Oklahomou v boji o život,“ uvádza sa v oficiálnom zhrnutí.

Zdroj: Ralph W. lambrecht/Pexels

Ďalej hrajú Anthony Ramos, Brandon Berea, Sasha Lane, Daryl McCormack, Kiernan Shipka, Nik Dodani a Maura Tierney. Twisters napísal Mark L. Smith (The Revenant) a režíroval Lee Isaac Chung (Minari), producentmi sú Frank Marshall a Patrick Crowley. Film má v kinách premiéru 19. júla.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre