in

Konečne pozval kamarátku na rande. Vtedy ešte netušil, že zaplatí za ďalšie 2 jedlá, ktoré si dievča vezme domov

Chodili spolu na rovnakú univerzitu a kamarátili sa. Chalan vždy vedel, že sa jeho kamarátke páči, no vážil si ich kamarátstvo, a tak ju nikdy nikam nepozval. Bál sa totiž, že by čokoľvek romantické mohlo zničiť ich vzťah. Vtedy však ešte netušil, čo jedno rande v skutočnosti spôsobí. Píše o tom CHEEZburger.

Jedného dňa boli chalan, jeho kamarátka Sarah a ich spoločný kamarát spolu vonku. Anonymný chalan, ktorý o celom incidente napísal, priznal, že sa vtedy kamarátom sťažoval, že nikdy nemá šťastie v láske. Ich spoločný kamarát v tom navrhol, aby niekam pozval Sarah. A hoci to spravil zo srandy, chalan to chvíľu zvažoval, kým to naozaj urobil.

Zdroj: pixabay.com

Začal sa tešiť 

Počas ďalší dní spolu so Sarah stále viac flirtovali a on sa začal na rande skutočne tešiť.

V deň rande ju vyzdvihol a vzal ju do celkom luxusnej reštaurácie. To, že toto rande nebude podľa jeho predstáv, zistil v momente ako sa zjavil čašník. Zatiaľ čo on si normálne objednal jedno jedlo, Sarah si objednala rovno tri. 

Netušil, čo má na to povedať, alebo ako sa jej opýtať, prečo si objednala tak veľa. A tak rande pokračovalo ďalej. Chalan dojedol svoje jedlo, no Sarah ledva zjedla polovicu jedného z nich. Potom dokonca povedala, že nie je veľmi hladná, keďže sa najedla doma. Vtedy sa jej chalan konečne opýtal, prečo si potom objednala tak veľa.

Jej odpoveď znela, že jedno z tých jedál bolo pre jej mamu na večeru, keďže vždy chcela skúsiť jedlo z tejto reštaurácie a to druhé bolo pre ňu, aby jej mama nejedla sama.

Zdroj: pixabay.com

Mal platiť on

Chalanovi to pripadalo zlaté a páčilo sa mu, že robí pre mamu niečo milé, až kým mu na to neodpovedala: „Mala by som ti poďakovať, keď za to platíš.“

On jej na to odpovedal, že jej povedal, že zaplatí za rande, ale nikdy jej nesľúbil, že zaplatí za večeru jej a jej mamy, keďže oni dvaja šli len na obed. Chalan zároveň priznal, že hoci to jedlo bolo drahé, ak by všetky tri jedlá v ten moment zjedla, nemal by problém za to zaplatiť.

V tom momente už nebolo cesty späť. Rande bolo pre chalana úplne skazené a už sa na ňu nedokázal dívať rovnako. Po tom, čo ju odviezol domov, začal ju úplne ignorovať a jeho mlčanie trvalo niekoľko dní.

Zdroj: pixabay.com

Mali odlišné reakcie

Po pár dňoch sa chalan rozhodol, že jej napíše, že chce byť len kamarát. No potom, čo otvoril konverzáciu s ňou, ostal v šoku. Našiel totiž správu, ktorú mu poslala tesne po rande. V nej mu poďakovala za rande a vyznala svoje city. Napísala mu, že ho miluje už roky a že toto rande bolo pre ňu ako splnený sen. 

Rozhodol sa to vyriešiť osobne, a tak došiel k nej domov. Snažil sa jej, čo najjemnejšie vysvetliť, že necíti to, čo ona, no ona sa rozplakala a začala kričať. Vykričala mu, že s ňou potom nemal flirtovať a už vôbec nie ju brať na rande.

Chalan sa teraz cíti strašne a chce poradiť, či spravil chybu.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre