in

Pár minul 340 tisíc na oslavu odhalenia pohlavia bábätka. Farebné balóny vymenili za Lamborghini

YouTuberi žijú svoj život vo veľkom. Svedčí o tom aj video, v ktorom budúci otecko Ste Hamilton odhalil pohlavie svojho bábätka. Namiesto skromných možností ako napríklad krájania torty či prasknutia balóna sa YouTuber rozhodol využiť Lamborghini. Informuje o tom Tyla. 

Zdroj: YouTube (Ste Hamilton)

Mala rozhodnúť farba auta

Pôvodne šedé Lamborghini malo byť natreté farbou, ktorá mala všetkým oznámiť pohlavie bábätka. V prípade dievčatka by bolo ružové, pri chlapčekovi zas modré. Auto bolo v strede sály ukryté za stenami, ktoré boli zaviazané obrovskou červenou mašľou.

Hamilton si na pomoc s projektom prizval Yianniho Charalambousa z Yiannimize, ktorý sa venuje úpravám áut. Ste opísali ich spoluprácu nasledovne: „Plánovali sme to celé týždne a Yianni nám to skutočne pomohol zrealizovať tým, že oblepil naše Lamborghini Urus do farby pohlavia nášho dieťaťa. Konečne poriadna párty s odhalením pohlavia!“

Zdroj: YouTube (Ste Hamilton)

Tešili sa z chlapčeka

Keď sa nakoniec steny okolo auta spustili a bolo odhalené, že bábätko bude chlapec, pár spolu s hosťami sršal nadšením. 

„Myslím, že keby to bolo dievča, reakcia by bola rovnaká, ale to sa už nikdy nedozvieme, až nabudúce,“ povedal Ste, ktorý sa z chlapca teší a pôvodne mu nezáležalo na tom, čo to bude. Povedal, že bol pripravený tešiť sa tak či tak. 

„Bábätko Cruze Eleven Hamilton prichádza, aby zmenil svet,“ vyhlásil hrdý otec.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Týchto 10 mačiek vás zaručene očarí svojim mullet účesom

15 vtipných dôkazov, že so zvieraťom sa prosto nenudíš