in

Kto bude hrať nového „Karate Kida“?

Ben Wang je ďalší Karate Kid. Wang, ktorý predtým hral po boku Michelle Yeoh v seriáli Disney+ „American Born Chinese“, získal rolu po celosvetovom vyhľadávaní, pri ktorom tisíce mladých hercov z celého sveta súperili o titulnú rolu v novom filme „Karate Kid“ od Sony.

Film, ktorý spája Jackieho Chana a Ralpha Macchia. Podľa zasvätených osôb zo štúdia Wang predviedol vynikajúci výkon na konkurze, ktorý demonštroval jeho hlboké spojenie s postavou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Karate Kid (@karatekidmovie)

Herec, ktorý plynule hovorí mandarínsky, má skúsenosti s mnohými formami bojových umení, vrátane karate, Wing Chun/Kung Fu, Gumdo, Kempo a Taekwando.

Chan a Macchio, ktorí v novembri oznámili casting prostredníctvom videa, zopakujú svoje ikonické franšízové ​​postavy „Karate Kid“ v najnovšom príspevku do série od Sony Pictures.

Zdroj: nachosmooth/Flickr

Podrobnosti o novom filme sú stále pod pokrievkou, ale Macchio si opäť zahrá Daniela LaRusso z pôvodnej filmovej trilógie „Karate Kid“ a seriálu „Cobra Kai“, zatiaľ čo Chan sa vráti do role pána Hana, majstra kung fu z remake filmu z roku 2010 s Jadenom Smithom v hlavnej úlohe.

Sony Pictures uvedie film do kín 13. decembra 2024. Filmy „Karate Kid“ zarobili celosvetovo 618 miliónov dolárov a splodili sériu Netflix „Cobra Kai“ nominovanú na Emmy.

Zdroj: Super Festivals/Wikimedia

Séria, ktorú vytvorili Josh Heald, Jon Hurwitz a Hayden Schlossberg, sa odohráva desiatky rokov po udalostiach z pôvodných filmov, čím znovu vyvolala rivalitu medzi Danielom a Johnnym Lawrenceom (William Zabka). 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre