in

Má 37 a čoskoro z nej bude babka. Ľudia si myslia, že klame, no ona má jednoduché vysvetlenie

37-ročná influencerka z TikToku prezradila, že v apríli privíta svoje prvé vnúča. Ľudia jej však nechcú veriť, keďže vyzerá oveľa mladšie. Misty Dawn Hight preto natočila video s vysvetlením. Píše o tom NY POST.

@mistydawn3431 Replying to @Amber Lovins 15 to 37 🫶🏻 #mistydawn3431 ♬ There Goes My Life – Kenny Chesney

„Stále sa ma pýtate, ako to, že sa stanem babičkou,“ začala budúca babka zo Severnej Karolíny a následne vysvetlila, že jej 20-ročná dcéra Rileigh v apríli porodí jej prvé dieťa. 

„S Rileigh som otehotnela v 15,“ vysvetlila Misty a povedala, že začala chodiť s otcom svojej dcéry, keď mala 12 rokov.

„V skutočnosti som si celý týždeň šetrila peniaze, ktoré som dostávala na obed, aby som si kúpila tehotenský test,“ priznala Misty, ktorá si potom tento test spravila na benzínke. Potom povedala, že jej mama nepodporovala antikoncepciu a zabuchla pred ňou dvere, keď sa jej na to opýtala.

Jej najväčšou podporou bol v tom čase jej o tri roky starší brat, ktorý ju odviezol do obchodu a neskôr do benzínky a čakal na výsledok jej testu. Misty navyše dodala, že to bola dosť bizarná situácia, keďže on bol v tom čase ešte panic. Keď zistila, že je naozaj tehotná, jej brat jej povedal, že to radšej povie ich mame on, keďže tak bude menej naštvaná.

V júni 2003, sedem mesiacov po svojich 16. narodeninách, tak Misty porodila svoju prvú dcéru. 

@mistydawn3431 #CapCut 2012>2024 #mistydawn3431 ♬ original sound – Marie Angelica

S otcom Rileigh sa nakoniec rozviedla a teraz je Misty šťastne vydatá za iného muža a má tri mladšie dcéry vo veku 16, 13 a 11 rokov.

A hoci má doma 4 deti, ľudia jej neustále píšu, že vyzerá na 22. A samozrejme nechýbajú ani neprajníci, ktorým sa nepáči, že otehotnela tak mladá a odkazujú jej, že to nie je niečo, na čo by mala byť hrdá. 

@mistydawn3431 Mimi Miaty 🤣 #fyp #mistydawn3431 ♬ original sound – Misty Dawn

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Vyšiel nový trailer k filmu Mothers’ Instinct s Anne Hathaway a Jessicou Chastain. Triler sleduje život a tragédiu dvoch mám

20 čudných, no vtipných fotografií z internetu #2