in

Mačka sa rozhodla tváriť ako bábätko a uložila sa do postieľky. Majiteľku tým skutočne pobavila

Veľa rodičov si oddýchne, keď ich bábätko konečne zaspí a namiesto plaču pokojne leží v postieľke. Táto mama však ostala prekvapená, keď zistila, že postieľka jej bábätka nie je prázdna, ale pokojne si v nej oddychuje ich rodinná mačka. Píše o tom Newsweek.

Foto: TikTok (wilsonthebsh)

Video sa stalo virálnym 

Roztomilé video rýchlo obletelo internet a získalo si viac než 2 milióny pozretí. Mollie Williams do popisu videa napísala, že „večer dnes prišiel skoro“ a tiež že „jedno bábätko je uložené, už ostáva len jediné.“ 

Mollie zároveň priznala, že ju tento kúsok jej kocúra Wilsona vôbec neprekvapil, keďže je vždy poriadne číslo.

„Naozaj som sa zasmiala, keď som ho takto našla, a neprekvapilo ma to, pretože takéto hlúposti robil už predtým,“ prezradila Mollie, majiteľka kocúra.

Foto: TikTok (wilsonthebsh)

Reakcie ju potešili

„Moje bábätko našťastie v tejto chvíli ešte nebolo dosť staré na to, aby spalo v postieľke a toto bolo prvýkrát, čo som tam našla Wilsona,“ dodala majiteľka.

Na video okamžite dostala množstvo reakcií, z ktorých sa dá ľahko usúdiť, že internet si oranžového kocúra ihneď zamiloval. Nečakala, že ohlasov bude až toľko, no je rada, že huncútstva jej kocúra dokážu niekoho pobaviť a rozosmiať.

Prezradila: „Nemôžem uveriť, že sa to stalo virálnym. Som tak ohromená tým, ako všetci Wilsona milujú. Je jediný svojho druhu a najzábavnejšia, najsmiešnejšia mačka, akú kedy stretnete.“

Zdroj

   
guest

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10+ fotiek, ktoré ti ukážu, že život v Amerike je ako z iného vesmíru

Týchto 20 dizajnérov sa rozhodlo spríjemniť život deťom