in

Malé dievčatko dokáže revať ako lev. Znie to tak reálne, že ju ľudia obvinili z toho, že je to fake

Zvuky zvierat sú jednou z prvých vecí, ktoré sa malé deti učia. Radi potom napodobňujú zvuky svojich obľúbených zvierat, no jedno dievčatko je v tom mimoriadne dobré. 

Päťročná Riley žije so svojou mamou, 31-ročnou Amy Scottovou, v Škótsku a stala sa virálnou pre napodobňovanie levieho revania, ktoré bolo také dobré, že si mnohí ľudia mysleli, že je falošné.

Zdroj: Pexels

Amy na TikTok pridáva videá z jej života ako mamy a na jednom z týchto videí Riley povedala, že ju vezme do ZOO. Dievčatko s nadšením zrevalo ako lev a ľudia boli z toho tak v šoku, že požadovali ďalšie video. Chceli totiž uistenie, že to nebol dopredu nahratý zvuk, ale naozaj toto revanie vychádzalo z Riley.

V ďalšom videu, ktoré má už viac ako 14 miliónov pozretí, hovorí Amy malej Riley: „Toľkým ľuďom sa včera páčil tvoj leví zvuk. Všetci si mysleli, že to znie tak reálne.“

„Je to super reálne,“ vyhlásila Riley a znova predviedla leví rev.

Amy neskôr pre Newsweek vysvetlila, že Riley vždy milovala Levieho kráľa a rada sa hrala na Simbu a tak začala trénovať rev. „Začala revať asi ako dvojročná a vždy sme si mysleli, že je prekvapivo veľmi dobrá, ale s pribúdajúcimi rokmi sa stále zlepšovala,“ vysvetlila.

@rileykayscott Replying to @gemma she has always been crazy good at animal sounds 😅🦁 #motheranddaughter #motherdaughter #daughter #momsoftiktok #mumlife #mumsoftiktok #momlife #foryou #fyp ♬ original sound – Riley & Amy

Levy však nie sú jediným zvieraťom, ktoré vie Riley napodobniť. Jej mama totiž povedala, že vždy bola dobrá v zvieracích zvukoch a vie dobre napodobniť aj koňa. 

Vo videu na otázku, ako robí tento jedinečný zvuk, Riley odpovedala, že ho trénuje odmalička, a každému, kto by si chcel sám vyskúšať zrevať ako lev, odporučila, aby sa „nadýchol vzduchu a zareval“.

„Musíte cvičiť. Moja mama v tom nie je veľmi dobrá, ja som expertka,“ dodala Riley.

Toto video vyvolalo diskusie o tom, či tento zvuk naozaj vydáva dievčatko, alebo je falošné. Jej mama sa smiala a odpovedala na viacero komentárov, pýtajúc sa, či si ľudia naozaj myslia, že je to také vierohodné. 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre