in

Žena, ktorej zadok sa nezmestí do sedadla lietadla

Príbeh tejto ženy menom Gracie Bon otvára problematiku tolerancie a pripomína nám dôležitosť prijímania ľudí nezávisle na ich vzhľade. Štandardy sa postupne menia a je len na nás, ako sa k nim postavíme. Gracie však tvrdí, že jej boky a stehná sú úplne prirodzené.

 

Nie je to tak dávno, čo sa mladá žena stala globálne známou, keď sa sťažovala, že jej telo sa nezmestilo do sedadla lietadla a vyzvala letecké spoločnosti, aby aktualizovali svoje lietadlá tak, aby vyhovovali moderným telám. Mnohí mali podozrenie, že má urobenú plastickú operáciu, no ona zdieľala svoje staré fotografie, ale debata sa aj napriek tomu ešte viac zintenzívnila.

Zdroj: graciebon / Instagram

Gracie Bon, hviezda sociálnych sietí z Panamy, sa stala známou, keď zdieľala virálne video. Jej nepohodlie bolo zrejmé, keď sa snažila prispôsobiť sa v stiesnenom priestore sedadla v lietadle. To ju viedlo k vyjadreniu odvážneho vyhlásenia. Nalieha na to, že lietadlá by mali mať väčšie sedadlá. Tvrdila tiež, že nie je jej zodpovednosťou zmeniť svoje telo tak, aby sa zmestilo do sedadla.

Zdroj: graciebon / Instagram

Jej otvorenosť priniesla zmiešané reakcie. Zatiaľ čo niektorí jej tlieskali za to, že sa postavila za jednotlivcov tejto veľkosti, iní ju kritizovali. Jedna osoba napísala: „Kúp si dve miesta namiesto jedného“. Ďalší komentoval: „Koho je to chyba? Nikto ťa nenútil chodiť na operácie“.

Zdroj: graciebon / Instagram

Ľudia hovorili, že proporcie jej tela sú výsledkom plastickej chirurgie. Gracie proti tomu stále pevne bojovala. Stojí si za tým, že jej postava je prirodzená. Žiada, aby sa letecký priemysel prispôsobil, aby vyhovoval všetkým napriek svojej veľkosti.

Zdroj: graciebon / Instagram

Pripustila, že že za sebou má chirurgické zákroky, ale len na jej hornej časti tela. Gracie úspešne schudla 45 kg. Hovorí, že mala „veľa“ malých operácií na odstránenie ovisnutej kože.  Otvorene priznala, že podstúpila operáciu brucha a zdieľala fotografie pred a po. Je však zrejmé, že jej stehná sú prirodzene také veľké.

Zdroj: graciebon / Instagram

Mnoho ľudí malo stále rôzne otázky. Niektorí sa pýtali, ako dokázala schudnúť iba v hornej časti tela. Iní sa pýtali, ako je možné, že aj jej tvár sa úplne zmenila. Niektorí sa tiež pýtali, či upravuje svoje fotografie.

Zdroj: graciebon / Instagram

Svet sa nepochybne mení a pozitivita tela naberá dynamiku. Napríklad modelka Plus-veľkosti Paloma Elsesser sa stal vzorom roka na rok 2023.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre