in

Mame zarábajúcej na OnlyFans zakázali púšťať deti do kresťanskej školy, pretože jej auto propaguje jej stránku

Matke troch detí zakázali vyzdvihnúť deti v škole, pretože propaguje svoju OnlyFans stránku na zadnej strane svojho auta. Michelle Cline, 35, je teraz nútená chodiť so svojimi deťmi cez rušnú cestu, aby ich vysadila a vyzdvihla, a niektorí rodičia dokonca vedú kampaň za to, aby jej rodinu úplne vylúčili z kresťanskej základnej školy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Piper Fawn (@piperfawn20)

Podnikavá matka neverí, že by sa jej pikantné podnikanie malo posudzovať tak prísne, poukazuje na to, že ľudí urážajú „všelijaké veci“ a ona robí, čo potrebuje, aby uživila svoju rodinu. Michelle, ktorá predtým pracovala ako kozmetička v zariadeniach asistovaného bývania, prvýkrát spustila svoj účet OnlyFans, ktorý obsahuje explicitný obsah o nej a jej manželovi, pred tromi rokmi. Bolo to veľmi lukratívne, zarábala na tom až neuveriteľných 15 000 libier mesačne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Piper Fawn (@piperfawn20)

Pre The New York Post povedala: „Vždy sme boli na kamery v našej spálni, tak sme si povedali: ‚Hej, poďme na tom zarobiť nejaké peniaze.‘“ Aby Cline prilákala stávkarov, umiestnila na zadné sklo auta veľkú reklamnú nálepku s adresou účtu OnlyFans – čo vyvolalo medzi spolurodičmi na súkromnej náboženskej škole jej detí poriadny rozruch.

Zdroj: Pixabay/Pexels

Napriek niektorým kampaniam za to, aby boli jej deti vyhodené zo školy, a uvedomujúc si, že jej zvolená kariéra môže viesť k tomu, že ich spolužiaci budú šikanovať, floridská mama Michelle hovorí, že ich spolu so svojím manželom ich učia „dobrej lekcii“.

Zdroj: Spencer Selover/Pexels

Povedala: „Boli sme pred nimi otvorení v tom, čo robíme. Ak sa v škole vyskytne nejaký problém, povieme im, aby to ignorovali, nehovorili o tom.“ Ďalej vysvetlila, že pár natáča videá v štúdiu mimo domova a ich detí.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre