in

Mamička objednala svojmu dieťaťu tanier Peppa Pig. Nečakala však, že bude neslušný.

Jedna mamička sa na Twitteri priznala, že objednala svojmu dieťaťu tanier Peppa Pig. Na tom by nebolo nič čudné, keby sa na ňom neobjavovalo divné slovo.

Mamička zostala v rozpakoch po tom, ako tanier Peppa Pig, ktorý si objednala, obsahoval neslušnú frázu. Maggy Van Eijk kúpila plastovú jedálenskú súpravu pre svoju dcéru, ale bola ohromená tým, čo dostala, keď prišla objednávka.

Ukázalo sa, že autor si omylom objednal francúzsku verziu súpravy. A namiesto slova ‚supák‘ napísaného na šálkach a tanieroch mala Maggy namiesto toho slovo ‚slabina‘. Slabina je francúzsky rypák, alebo konkrétne prasací rypák.

Zdroj: mali maeder/Pexels

Maggy zdieľala fotografiu jedálenského setu a na Twitteri napísala: „Moje dieťa práve rozbalilo svoj nový jedálenský set Peppa a omylom som si objednala francúzsku verziu. Teraz je na tanieri a pohári napísané slabiny.“ Tweet, ktorý sa páčil viac ako 30 000-krát, zanechal jej sledovateľov v hystérii.

Zdroj: Pixabay/Pexels

Boli medzi nimi aj tieto komentáre: „Žijem v súčasnosti vo Francúzsku, považujem to za zábavné,“ napísal sledovateľ. „Prvá šanca dieťaťa pochopiť, že existuje veľa rôznych jazykov!!! Prepáč, nemala by som sa smiať, ale rozžiarila si mi deň,“ napísala na Twitteri ďalšia žena.

Zdroj: Mati Mango/Pexels

Našťastie pre Maggy, jej dvojročná dcéra nechápala význam. Pre Evening Standard povedala: „Mala dva roky, takže doslova netuší, čo sa tam píše, vďaka bohu.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre