in

Žena rok žila na streche supermarketu bez toho, aby si to niekto všimol. Domov si spravila v logu

Bezdomovkyňa z Michiganu bola nájdená na streche supermarketu Family Fare v meste Midland. Bývala tam asi rok bez toho, aby si ju niekto všimol.

Nemenovanú 34-ročnú ženu našli žiť vo vnútri obchodnej značky, keď sa dodávatelia, ktorí boli zvedaví na predlžovací kábel na streche supermarketu Family Fare v Midlande, rozhodli sledovať drôt.

Ten ich zaviedol dovnútra strešného reklamného nápisu, kde si tajná návštevníčka zriadila útulné hniezdo s podlahou, počítačom a kávovarom. Za ten čas, ktorý strávila nad supermarketom Family Fare, sa žene podarilo nainštalovať niekoľko podlahových krytín a získať prístup k elektrine cez elektrickú zásuvku na streche. Polícia našla mini stôl, zostavu počítača a tlačiarne, oblečenie a ďalšie veci, ktoré by ste očakávali v bežnej domácnosti.

Zdroj: NBC News

Privolali policajtov, ktorým žena povedala, že má prácu inde, ale nemá domov a tak tam žije už asi rok.

„Bola to bezdomovkyňa,“ povedal dôstojník Brennon Warren z midlandského policajného oddelenia. „Je to príbeh, ktorý vás donúti poškriabať sa na hlave, jednoducho niekto, kto žije hore v značke.“

„Ľudia ju z času na čas videli a potom zrazu zmizla, dodal Warren. „Nikto naozaj nevedel, kam odišla, ale nikto nikdy nenaznačil ani si nemyslel, že by bola hore na streche.“

Žena polícii nepovedala, ako zistila, že k nápisu Family Fare supermarket sa dá dostať cez dvere na streche, ani ako sa tam vôbec dostala bez toho, aby ju ľudia videli, vzhľadom na to, že tam nebol rebrík, po ktorom by mohol niekto vyliezť.

Polícia ju nazvala „strešným nindžom“, pretože na strechu vchádzala a vychádzala z nápisu diskrétne.

Po zistení, že žena si zariadila bývanie, ju požiadali, aby odišla, a ona im vyhovela hneď po tom, ako sa ospravedlnila za všetky nepríjemnosti. Údajne odmietla kontaktovať služby pre osoby bez domova. Neboli voči nej vznesené žiadne obvinenia.

„Ospravedlnila sa a pokračovala v ceste. Kam išla ďalej, neviem,“ povedal dôstojník Warren.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre