in ,

Muž pripravil pre priateľov večeru z vlastnej amputovanej nohy

Vzhľadom na to, že veľká väčšina ľudí konzumuje mäso zvierat, nie je prekvapujúce, že mnohých zaujíma, ako chutí ľudské mäso. Našťastie, zisťovanie, ako chutí ľudské mäso je nezákonné, ale sú prípady, keď to tak nie je.

Ľuďom, ktorým musia amputovať končatinu z iného dôvodu ako infekcia, je možné ponechať si amputovanú končatinu. A vzhľadom na to, že je technicky stále vaším majetkom, môžete si s ňou robiť čokoľvek. Myslím, že už viete, čo bude ďalej.

IncrediblyShinyShart/Reddit

Používateľ Redditu, IncrediblyShinyShart, usporiadal diskusiu „Ask Me Anything“, v ktorej prezradil, že mu amputovali jednu nohu a namiesto toho, aby ju vyhodil, rozhodol sa, že si ju nechá a pripraví z nej pre seba a svojich priateľov špeciálnu večeru.

Na jedálnom lístku boli tacos s mäsomz jeho vlastnej nohy!

„Chutím ako byvol, ale žuvačkovejšie. Veľmi mäsité a málo tučné,“ poznamenal, keď sa ho šokovaní komentátori pýtali na ďalšie a ďalšie otázky.

Aj keď veľa z vás určite prekvapí, že jeho kamaráti boli ochotní jesť jeho mäso, muž priznáva, že nie všetci z toho boli nadšení. Niektorí tomu zo začiatku neverili, dúfali, že si robí srandu. Ale nakoniec to vypálilo dobre, nechýbalo aj veľké množstvo humoru.

IncrediblyShinyShart/Reddit

„S priateľmi sme vždy srandovali. Keby ste mohli eticky a zdravo ochutnať ľudské mäso, urobili by ste to?“ spomína muž. „Vždy sme hovorili, že určite áno. No a potom sa naskytla príležitosť a ja som ani na sekundu nezaváhal.“

Muž si nechal amputovať nohu po nehode na motorke, pri ktorej stratil všetok cit v nohe a už nikdy by ju nemohol používať.

„Pôvodne som si ju chcel nechať taxidermovať alebo vysušiť mrazom,“ vysvetlil, avšak ani jedna z možností sa nedala vykonať. A tak sa rozhodol nohu uvariť. A aby vám nebolo málo, dokonca sa podelil o recept.

IncrediblyShinyShart/Reddit

„Šéfkuchár ju cez noc nechal marinovať a potom ju dusil s cibuľou, paprikou, soľou, korením a limetkovou šťavou. Podávali sme to na kukuričných tortillách s omáčkou.“

Recept dokonca aj dostal názov. „Human Shin Fajitas“ (Ľudské Fajitas)…asi chápete prečo. Dúfam, že ste pri čítaní práve nevečerali. A ak áno, tak dobrú chuť!

IncrediblyShinyShart/Reddit

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre