in

Mamička požaduje, aby opatrovateľka zaplatila 600 dolárov za kŕmenie vegetariánskych detí mäsom

Mamička, ktorá nepovedala opatrovateľke, že jej deti sú vegetariáni, od nej žiada ako kompenzáciu 300 dolárov za každé dieťa za to, že im dala na obed kuracie nugetky. Podľa nej to majú byť „peniaze na emocionálnu podporu“ jej detí.

Opatrovateľka odmietla zaplatiť mamičke kompenzáciu po tom, čo kŕmila jej deti kuracími nugetkami – argumentujúc, že ​​jej nikdy nepovedali, že sú vegetariáni. 19-ročná žena povedala, že sa stará o deti dva roky a nedávno ju nová rodina požiadala, aby sa postarala o ich deväťročného chlapca a sedemročné dievčatko.

Zdroj: Vika Glitter/Pexels

Hovorí, že počas jej vedenia sa dvojica správala perfektne, takže keď si na večeru vyžiadali kuraciu nugetku Happy Meal, rozhodla sa odmeniť ich dobré správanie. Ale ani deti, ani ich rodičia nespomenuli, že sú vegetariáni, čo viedlo k hádke, keď sa mama vrátila a našla svoje deti, ako jedia kura.

Zdroj: Harry Dona/Pexels

Opatrovateľka vysvetlila: „Mama prišla domov skôr a videla svoje deti jesť kuracie nugety. Doslova im vytrhla nugety z rúk a začala kričať, že som hrozná za to, že dovoľujem jej deťom jesť mŕtvoly. Vyhodila ma bez toho, aby mi zaplatila, a neskôr mi napísala, že jej musím zaplatiť 300 dolárov (227 libier) za každé dieťa za emocionálnu ujmu, ktorú som im spôsobila, a ak to neurobím, dá ma na súd.“

Zdroj: KATRIN BOLOVTSOVA/Pexels

„Odmietla som jej zaplatiť, pretože mi mala povedať, že sú vegetariáni. Keďže mi nič také nepovedala, nie je moja chyba, že som im dala mäso. Povedala mi, aby som automaticky nepredpokládala, že všetci jedia mäso.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre