in

Manželia obdržali šokujúci list odhaľujúci strašidelné tajomstvá o ich novokúpenom 130-ročnom dome

Manželia zostali ohromení po tom, čo zistili, že 130 rokov starý dom, do ktorého sa nasťahovali, má oveľa viac, než sa na prvý pohľad zdá. Courtney a Matt si sotva vybalili veci, keď dostali poštou strašidelný list, ktorý im prezradil, že ich nehnuteľnosť má niekoľko skrytých tajomstiev, o ktorých by mali vedieť.

@living_in_history We have secret rooms!?!? #secretroom #secretroomcheck #historichome #livinginhistory #hiddencompartment ♬ original sound – Courtney & Matt

 

Pár sa o obsah šokujúcej korešpondencie podelil vo videu na TikTok na svojom účte @living_in_history. Svojim sledovateľom povedali: „Dostali sme list adresovaný ‚kupujúcemu‘. Bolo tam napísané: ‚Dovoľte, aby som sa vám predstavila. Som posledný žijúci člen rodiny Madisonovcov, ktorá kedysi vlastnila tento dom, a vyrastala som v ňom. Chcela by som vám povedať o tajných miestnostiach a o niekoľkých veciach, ktoré vám možno neboli povedané pri kúpe domu“.

living_in_history/tiktok

Manželov záhadný list zaujal a začali honbu za pokladom, aby zistili, aké novinky sa im skrývajú pod nosom. Ich prvým objavom bola tajná priehradka nad krbom, ktorá sa vysunula a odhalila hordu historického alkoholu. Prekypovala neotvoreným vínom, pivom, bourbonom a sherry.

V liste im potom bolo nariadené, aby preskúmali tajnú miestnosť v kúpeľni, priamo oproti dverám v stene. Courtney tento objav až tak neohúril, keďže o tejto „miestnosti“ vedeli – ale aj tak to bolo zaujímavé.

living_in_history/tiktok

Povedala: „Myslím, že keby ste boli dieťa a žili v tomto dome, určite by ste tieto tajné miestnosti brali s obrovským nadšením.“

Tretia a posledná skrytá tajná miestnosť sa nachádzala v suteréne, takže zamierila dnu a hľadala niečo, čo bolo údajne ukryté pri opornom múre. Nanešťastie, bývalí majitelia úkryt opevnili a v podstate k nemu zablokovali prístup, takže Courtney doň mohla len nakuknúť. Síce to bola prázdna miestnosť, ktorá sa ani nedá považovať za plnohodnotnú miestnosť – ale aj tak to bolo veľmi strašidelné.

living_in_history/tiktok

Courtney a Matt našli vo svojom novom domove množstvo ďalších zaujímavých, ale strašidelných predmetov vrátane hudobnej skrinky, ktorá hrá verziu Svadobného pochodu, z ktorého vám hneď naskočia zimomriavky.

Keby tak steny vedeli rozprávať, určite by nám toho povedali viac ako neznáma bývalá majiteľka domu.

Manželia spustili službu GoFundMe v nádeji, že sa im podarí vyzbierať dostatok peňazí na záchranu ich veľkolepého historického domu a dokončenie potrebných renovácií.

Zdroj

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre