in

Manželia ostali šokovaní. Na streche im pristál záhadný objekt

Pre niektorými situáciami skrátka niet úkrytu. Nikto nikdy nikomu nezaručí, že napríklad zajtra nespadne na jeho dom či auto vesmírny odpad alebo úlomky meteoritu. Pred objektmi padajúcimi zhora sme skrátka bezbranní. 

Svoje by o tom vedeli povedať aj manželia Sara a Fabian Lima bývajúci vo Philadelphii. Tí ostali pred pár dňami poriadne zmätení a zaskočení. Na streche svojho domu totiž zbadali neznámy, takmer trojmetrový objekt.

„Vyzerá to presne ako časť okna lietadla,“ povedal Fabian Lima pre CBS Philadelphia. „Nepočul som o žiadnom lietadle, ktorému by pri prelietaní nad touto oblasťou chýbali dvere, takže je ťažké povedať, že sa to tak naozaj stalo, ale to je jediná vec, ktorá mi napadá,“ vyjadril sa muž.

Manželia nepočuli, kedy predmet pristál na ich streche. V stredu ich navštívil tím inšpektorov z Federálneho úradu pre letectvo aby preskúmal objekt, ktorý už viac nezdobí strechu rodinného domu. Inšpektori manželov požiadali o to, aby objekt uchovali v bezpečí, kým sa vyšetrovanie neuzavrie.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

18 fotiek domácich miláčikov, ktoré vás pobavia #1

Otcovo tetovanie