in

Ako vyzerá manželstvo Margot Robbie? Pár prezradil zaujímavé detaily!

Margot Robbie je obľúbená austrálska herečka. Ako však vyzerá jej manželstvo? Pre verejnosť a fanúšikov to trochu poodhalila ona, aj jej manžel.

Austrálčanka Margot Robbie sa počas uplynulej dekády zaradila medzi najznámejšie herečky sveta. V roku 2023 patrila dokonca medzi 10 najlepšie platených hercov roka. V súkromnom živote je filmová hviezda vydatá za britského producenta Toma Ackerleyho.

Pár sa vzal ešte v roku 2016 a dvojica nedávno poskytla médiám zákulisný pohľad do ich manželského spolužitia. Počas rozhovoru pre The Times pár hovoril o tom, aký je ich vzťah a ako sa im darí tráviť spolu 24 hodín denne.

Manželia si neoddeľujú súkromný a pracovný život. Tom vyhlásil, že u nich sa to všetko spája do jedného veľkého celku. Zároveň povedal, že problém nie sú ani rôzne národnosti oboch manželov. Ackerley hovorí, že sa cíti ako čestný Austrálčan a Margot sa pre zmenu cíti ako čestná Britka.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

V rozhovore pre Vogue z roku 2016 Margot Robbie vyhlásila, že dvojica si ešte pred manželstvom vytvorila blízke priateľstvo. Povedala: „Boli sme priatelia tak dlho. Vždy som do neho bola zamilovaná.“ 

V inom interview sa herečka pre zmenu nechala počuť, že manželstvo je pre ňu tá najväčšia zábava. „Život sa stal zábavnejším. Mám zodpovednosť byť niečou manželkou a chcem byť lepšia,“ vyhlásila Robbie. Na záver len doplňme, že v decembri 2024 dvojica oslávi ôsme výročie ich svadby.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre