in

Medveď sa poľahky vlámal do auta. Nechal po sebe pamiatku, majiteľ žartoval

Medvede sú zvieratá schopné prejavovať rôzne formy svojej inteligencie a schopností. Najšikovnejšie sú azda pri pokusoch o získanie potravy. Niekedy dokonca vedia využiť predmety ako nástroje na dosiahnutie vytúženej veci či potravy.

Zdroj: Pexels.com – Rasmus Svinding

Medveď z Floridy však zašiel ešte ďalej. Bezpečnostná kamera istého obyvateľa Longwoodu zachytila, ako chlpaté zviera počas neskorého utorňajšieho večera otvorilo zadné dvere auta, kde hľadalo potenciálne občerstvenie.

„Najprv sme si mysleli, že sa tam niekto vlámal. Pozreli sme sa na naše bezpečnostné kamery a nemohli sme tomu uveriť! Môžete povedať, že toto nie je prvé vlámanie tohto medveďa,“ povedal majiteľ domu pre WKMG-TV.

Podľa jeho slov neutrpel interiér jeho vozidla žiadne významné poškodenie. Akurát mu medveď nechal zablatené otlačky na sedadlách a tým, že po svojom odchode dvere nezavrel, majiteľovi dovnútra napršalo.

„Som rád, že nezničil vnútro auta, ale ocenil by som, keby aspoň zavrel dvere pred odchodom do dažďa,“ zažartoval obyvateľ asi 15 000-ového mestečka. Takéto šťastie však nemala žena z Golden Gate Estates. Do jej auta sa na Valentína vlámal medveď, aby si uchmatol čokoládu, ktorú jej priateľ položil na sedadlo ako sviatočné prekvapenie. Vnútro jej auta bolo roztrhané na márne kúsky.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre