in

Mel Gibson je režisérom nového trileru s Markom Wahlbergom „Flight Risk“

Milujete film Top Gun, ale neviete nájsť niečo podobné zo sveta letcov? Tak tento film bude pre vás tým pravým. Pozrite sa trailer na „Flight Risk“, v ktorom nič nie je tak, ako sa zdá.

Lionsgate predstavuje nový film Flight Risk. Štúdio zdieľalo trailer k filmu s Markom Wahlbergom a Michelle Dockery vo štvrtok.

Flight Risk je napínavý triler, ktorý napísal Jared Rosenberg a režíroval Mel Gibson. Wahlberg hrá Daryla, pilota prepravujúceho Madolyna (Dockery), leteckého maršala sprevádzajúceho utečenca (Topher Grace) na súdny proces.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Flight Risk (@flightriskmovie)

„Keď prechádzajú aljašskou divočinou, napätie stúpa a dôvera je skúšaná, pretože nie každý na palube je tým, kým sa zdá,“ uvádza sa v oficiálnom popise.

Trailer ukazuje, že Dockery a Wahlberg sa stretnú vo vysokých nadmorských výškach po tom, čo sa Wahlbergova postava počas letu pokúsila vziať Dockeryho rukojemníka.

Zdroj: Pixabay/Pexels

Flight Risk bude mať v kinách premiéru 18. októbra. Film predstavuje Gibsonov prvý režisérsky projekt od Hacksaw Ridge z roku 2016. Gibson tiež režíroval Statočné srdce, Umučenie Krista a Apocalypto.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre