in

Michael Keaton hovorí, že chcel pokračovanie filmu „Beetlejuice“ skôr, aby sa zabránilo CGI efektom

Michael Keaton hovorí nové informácie o pripravovanom pokračovaní svojho kultového filmu z roku 1988, Beetlejuice. V nedávnom rozhovore pre magazín People, herec, ktorý stvárňuje excentrického ducha, prezradil, že spolu s režisérom Timom Burtonom váhali a boli opatrní pri vytváraní pokračovania klasiky, no práca na ňom ich bavila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @shetalksbroadway

„Hovorili sme si: ‚Musíte to pochopiť správne. V opačnom prípade to jednoducho nerobme. Pokračujme v našich životoch a robme iné veci.‘ Takže som váhal a bol opatrný a Burton bol na tom pravdepodobne rovnako počas všetkých tých rokov,“ povedal pre publikáciu. „Keď sme tam prišli, povedal som: ,OK, poďme na to. Pozrime sa, či to dokážeme.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 90s Era Nostalgia (@90s.era.nostalgia)

Keaton povedal, že na začiatku výroby on a filmár tiež diskutovali o tom, že ani jeden z nich nemal záujem robiť niečo, čo bolo príliš náročné na technológie. „Muselo to byť robené „ručne“, po starom,“ povedal. „To, čo bolo zábavné, bolo sledovať niekoho v rohu, ktorý vám skutočne niečo drží, sledovať všetkých v scvrknutej miestnosti a hovoriť: ‚To sú ľudia, ktorí obsluhujú tieto veci a snažia sa to dať do poriadku.“

Zdroj: Lucid-AI/DeviantArt

Pokračoval: „Je to tá najvzrušujúcejšia vec, keď sa vám podarí znova po rokoch stáť pred obrovskou obrazovkou a predstierať, že je niekto oproti vám.“ Winona Ryder a Catherine O’Hara sa vracajú v pokračovaní Beetlejuice 2 (Beetlejuice Beetlejuice) kde si v nových úlohách zahrali aj Jenna Ortega, Willem Dafoe, Monica Bellucci a Justin Theroux.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ♡ for Jenna marie ortega (@sourcefortega)

Zdrojeň pre The Hollywood Reporter povedali, že Ortega hrá dcéru Ryderovej Lydie, zatiaľ čo Dafoe stvárňuje policajta v posmrtnom živote a Bellucci preberá úlohu Beetlejuiceovej manželky. Pokračovanie tiež spája Ortegu s režisérom Wednesday Burtonom, ako aj so spoluúčinkujúcimi Alfreda Gougha a Milesa Millara. Beetlejuice 2 príde do kín 6. septembra.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre