in

„Mimozemšťania“ budú na mexickom kongrese po tom, čo novinár rieši prípad „neľudských bytostí“

Dolná komora mexického kongresu venovala hodiny svojho času kontroverznému novinárovi, ktorý tvrdil, že v Peru našli kostry bytostí, ktoré „nemôžu byť ľudia“.

Necelé tri týždne po tom, čo hurikán Otis 5. kategórie zdevastoval Acapulco, prístav s takmer 1 miliónom ľudí, strávila Poslanecká snemovňa viac ako tri hodiny počúvaním novinára Josého Jaimeho Maussana a jeho skupiny peruánskych lekárov.

Zdroj: FutureRender/Deviantart

Maussan a niektorí mexickí zákonodarcovia sa v septembri stali predmetom medzinárodného posmechu, keď predložil dve škatule s údajnými múmiami nájdenými v Peru. Spolu s ďalšími tvrdil, že sú to „neľudské bytosti, ktoré nie sú súčasťou našej pozemskej evolúcie“.

V roku 2017 Maussan urobil podobné tvrdenia v Peru a správa prokuratúry v tejto krajine zistila, že telá boli v skutočnosti „nedávno vyrobené bábiky, ktoré boli pokryté zmesou papiera a syntetického lepidla, aby sa simulovala prítomnosť kože“.

Zdroj: KELLEPICS/Pixabay

Správa dodáva, že tieto postavy boli takmer určite vyrobené ľuďmi a že to „nie sú pozostatky mimozemšťanov“. Telá v tom čase neboli verejne odhalené, takže nie je jasné, či sú rovnaké ako tie, ktoré boli prezentované na mexickom kongrese.

Zdroj: kalhh/Pixabay

V utorok doktor Daniel Mendoza ukázal fotografie a röntgenové snímky toho, o čom povedal, že je „neľudská bytosť“. Maussan povedal, že ide o „nový druh“, pretože nemal pľúca ani rebrá.

Zákonodarca Sergio Gutiérrez Luna z vládnej strany prezidenta Andrésa Manuela Lópeza Obradora uviedol, že „všetky nápady a všetky návrhy budú vždy vítané na diskusiu“.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre