in

Mimozemšťania vo Walese?

Jasné záblesky svetla, ktoré „osvetlili celú miestnosť“, spôsobili, že najmenej jedna osoba v severnom Walese si myslela, že pristáli mimozemšťania. Niekoľko obyvateľov v Ponciau, dedine neďaleko Wrexhamu, uviedlo, že v pondelok večer boli svedkami troch jasných zábleskov svetla.

Zdroj: 51581/Pixabay

Záblesky zahliadli aj svedkovia v niekoľkých ďalších neďalekých dedinách v severnom Walese. Michelle Coe žije na okraji centra mesta Wrexham. Pre Sky News povedala, že sedela a pozerala televíziu, keď „tri skutočne jasné záblesky osvetlili celú miestnosť„. „Bolo to naozaj strašidelné. Pozerali sme na CCTV ako ďaleko ľudia videli toto svetlo a záblesk,“ dodala.

Špekulácie na sociálnych sieťach o tom, čo mohlo spôsobiť jasné svetlo, zahŕňali ohňostroj alebo vybuchnutý stĺp.

Zdroj: KELLEPICS/Pixabay

Pani Coe povedala, že si na chvíľu myslela, že je to predvečer Halloweenu. „Bolo to veľmi zvláštne,“ dodala.

Ďalší miestny obyvateľ pre Sky News povedal, že si všimol „jasný záblesk“ a spočiatku si myslel, že mohlo ísť o úder blesku. Potom videl „ďalšie dva veľmi jasné záblesky“, ale z okien „nič nevidel“. Podľa iného používateľa sociálnej siete boli spustené niektoré autoalarmy a ďalší povedal, že „takmer vypľuli svoju šálku čaju“.

Zdroj: tombud/Pixabay

Energetická spoločnosť tvrdí, že vysvetlenie je pravdepodobne menej zaujímavé ako príchod mimozemského života. Hovorca Scottish Power povedal: „Okruh medzi starou miestnou rozvodnou sieťou a Johnstownom sa prerušil, čo môže byť príčinou popísaných zábleskov.“

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre