in

Mladá žena to skúsila so záhadným mužom z lietadla – neuveríte ako to skončilo

Jedna žena sa rozhodla, že veľká lietajúca kovová krabica je ideálnym miestom na nájdenie svojho pána Pravého. Počas letu spoločnosti Southwest Airlines, si Natalie z Kalifornie všimla dobre vyzerajúceho chlapa, ktorý sedel priamo pred ňou.

nataliebonbon/TikTok

A zrodila sa láska. Začal sa romantický príbeh. Namiesto toho, aby mu niečo hodila do uličky, aby si to zdvihol, alebo aby jednoducho začala konverzáciu, zvolila inú metódu. Natalie napísala na servítku milé oslovenie a podala mu to: „Ak si nezadaný/máš záujem, napíš mi niekedy.“ Napísala aj svoje číslo, aby sa mohol ozvať.

nataliebonbon/TikTok

Svojim 22 tisíc sledovateľom na TikToku ukázala romantickú cestu, pričom ukázala klip s jej lístkom, sedadlo pred ňou a jej reakciu na to, že dostala odpovedajúcu správu. Natalie video vylepšila titulkami, aby presne ukázala, na čo počas tejto udalosti myslela.

Začala po tom, čo si ho všimla: „Naozaj pekný chlapík, ktorý sedí predo mnou v mojom lietadle, rozhodla som sa, že to skúsim,“ predtým, ako odovzdala spomínaný lístok svojej leteckej láske.

Natalie potom povedala: „Vyľakala som sa, pretože sa otočil a predstavil sa.“

Potom sa nám naskytol pohľad na odpovedajúcu textovú správu, ktorá potvrdila, že tomu „naozaj peknému chlapíkovi“ sa toto nezvyčajné oslovenie páčilo. Napísal: „Ahoj Natalie, rád ťa spoznávam. A áno, som slobodný a mám záujem,“ s malým usmievavým smajlíkom.

nataliebonbon/TikTok

Našťastie to neurobila hneď na začiatku letu a nemusela tak prežiť potenciálne trápnu cestu. Keď v popise vysvetľovala, kedy sa rozhodla pre tento krok, napísala: „Urobila som to na konci letu, aby to pre istotu, ak by to nedopadlo dobre, nemuselo byť trápne počas celého letu.“

Komentátori boli nadšení a rovnako aj letecká spoločnosť, pričom oficiálne TikTok konto Southwest Airlines bolo taktiež milo nadšené.

@nataliebonbon Also did this towards the end of the flight so it wasn’t awkward for a long time just incase 😅 #datingtok #catchingflights #singletok #flightsandfeelings #summer23 ♬ Bops Goin Brazy – Tyga

Jeden používateľ napísal: „Kde sa môžeme prihlásiť na odber aktualizácií o vzťahoch?“

Niekto dokonca napísal o podobnej udalosti, ktorú zažil, s vysvetlením: „Mám priateľov, ktorí sa zoznámili počas letu. Témou ich svadby bola ‚Láska na prvý let‚.“

Man Holding Baby's-breath Flower in Front of Woman Standing Near Marble Wall
Autor tejto fotografie je vjapratama

Natalie našťastie krátko na to natočila aktualizačné video, aby všetkým oznámila, že dvojica má v pláne ísť na rande, pričom tajomný muž napísal o niektorých miestach, kam by chcel ísť.

Napísal: „Zajtra a v pondelok večer mám voľno. Čo povieš na rande? Je tu pár zábavných miest, ktoré som chcel vyskúšať.“

Na svojom TikToku zdieľa ako postupuje ich randenie, tak ak vás táto lietadlová láska zaujíma, nezabudnite priebežne sledovať novinky. Toto je totižto dnešná moderná romantika.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre