in

Modelka rozdeľuje fanúšikov na dva tábory, keď sa predvádza v džínsoch s „neslušným“ dizajnom

Modelka vyvolala diskusiu na sociálnych sieťach po tom, čo ju videli chodiť po okolí v džínsoch, ktoré mali na zadnej strane vyrezané strategické otvory. Sydney Winn, modelka pre Fashion Brand Company, bola natočila klip na sociálne siete obchodu, ako si vykračuje v modrých džínsoch.

@fashionbrandcompanyAssless jeans are running low! Sold out sizes will restock in a few months. Get a little cheek tan, live a little. Shop on the link in bio.

♬ original sound – Fashion Brand Company

Džínsy „A**less Jeans“ za 158 dolárov majú na zadku vyrezané dve diery, takže je odhalený. Modelka, ktorá si obliekla aj červený crop top a biele tenisky, otočila hlavu, keď kráčala k chladničke po Red Bull na čerpacej stanici v Glendale v Kalifornii. Jeden omráčený chlap pred ňou dokonca o veľký krok ustúpil, keď platila za energetický nápoj v pokladni.

Zdroj: Andrea Piacquadio/Pexels

V popise klipu, ktorý získal viac ako 700 videní, značka uviedla: „Opálite si v nich trochu zadok, tak trochu žite. Nakupujte na odkaze v bio.“ Ale zatiaľ čo ohromujúca hviezda TikToku dokonale vyzliekla džínsy, fanúšikovia sú stále zmätení štýlom.

Zdroj: Heitor Verdi/Pexels

V komentároch, ktoré sa šírili po stránkach sociálnych médií značiek, používateľ povedal: „Tie opálené línie by boli zábavné.“ Ďalší dodal: „Len prosím, všetci, namažte si zadok opaľovacím krémom, kým pôjdete cez deň von,“ kým tretí vtipkoval: „Slnko von, buchty von.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre