in

Žena nebola spokojná s čistením koberca a žiadala naspäť peniaze. Čistič mal jej vyhrážok dosť, zverejnil fotky pred a po

Profesionálny čistič kobercov prezradil, čo sa stalo, keď musel riešiť problém s nespokojnou zákazníčkou. Tá totiž nebola spokojná s tým, ako jej vyčistili koberec, no keď uvidíte, ako vyzeral predtým, ostanete v šoku.

Kvontay Devon (@kvontaydevon), čistič kobercov z Mississippi, sa vo videu na TikToku s viac ako 800 000 pozretiami podelil o interakciu so zákazníčkou, ktorá nebola spokojná s výsledkom služby.

„Takto to malo vyzerať? Nemala som možnosť vidieť to hneď, ako ste skončili, a môj manžel hovorí, že to vyzerá ako polovičná robota,“ napísala zákazníčka v správe, ktorá celú túto situáciu spustila.

Zdroj: TikTok/@kvontaydevon

Devon jej odpovedal a vysvetlil, že vzhľadom na stav koberca urobil, čo bolo v jeho silách: „Áno, madam, to je to najlepšie, čo sa dalo vzhľadom na stav urobiť, prešiel som ho niekoľkokrát. Mohli by ste mi konkrétne povedať, v čom je váš problém?“

Zákazníčka vyjadrila nespokojnosť, najmä s poplatkom 200 dolárov: „Jednoducho to nevyzerá čisto. Najmä za cenu 200 USD. My naozaj nemáme peniaze na rozhadzovanie.“

Netrvalo dlho a napätie sa vystupňovalo, pretože zákazníčka požadovala vrátenie peňazí. Čistič však dobre vedel, v akom stave bol koberec predtým a ako dlho mu trvalo dostať ho do čistého stavu.

„Čistím koberce už viac ako sedem rokov. Moja reakcia, keď žiadala vrátenie peňazí, bola veľmi rozpačitá, pretože som bol zmätený,“ povedal Devon pre Newsweek.

Celá situácia ho rozhodila natoľko, že sa nakoniec rozhodol obrátiť na sociálne siete a zistiť, čo si o tom myslia ľudia. K textovým správam pridal aj fotografie pred a po, aby ľudia videli, s čím musel pracovať. Ľudia na TikToku sa ho samozrejme zastali a dokonca mu odkázali, že si mal účtovať viac.

Zdroj: TikTok/@kvontaydevon

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre