in

Nevesta si objednala jednoduchú tortu, no keď ju zbadala, ostali jej len oči pre plač

Pojem „minimalistický“ si môžete vysvetliť rôzne, a ak máte smolu, môže sa stať, že si najmete služby niekoho, kto toto slovo berie príliš doslovne. To sa stalo aj v prípade tejto nevesty, ktorá sa tešila na svoju svadobnú tortu, no ostali jej len oči pre plač.

Georgia Walker sa podelila o svoju skúsenosť „očakávania verzus realita“, pričom v TikToku prezradila, že cukrárke ukázala rovnakú fotografiu a ona jej povedala, že to bez problémov zvládne.

Zdroj: TikTok/@georgiawalker6

„Deň pred mojou svadbou. Bola som taká nadšená, že som si cestou mohla vyzdvihnúť svoju svadobnú tortu s mojím psom,“ napísala k prvej fotografii, kde je vidieť jej radosť, no tá ju rýchlo prešla.

Georgia si objednala tortu v tvare srdca s úhľadnou polevou po okrajoch a so slovami „just married“ jemne napísanými v strede. Všetko v bielej farbe.  

„Očakávajte plač,“ napísala k fotografii torty, ktorú dostala. Tá totiž bola skutočne minimalistická s nerovnomernou polevou po celej torte aj na ozdobnom boku a ružovým nápisom. Vyzeralo ako niečo, čo dokáže spraviť doma každý a rozhodne nie ako práca profesionála.

Zdroj: TikTok/@georgiawalker6

Nakoniec sa nevesta sama rozhodla tortu opraviť a hoci napísala, že nie je žiadna profesionálka, pochválila sa svojím výtvorom a ľudia uznali, že skutočne sa jej podarilo túto katastrofu napraviť a to včas.

Nie je pritom prvá, komu sa stala takáto vec. Očividne je biznis s tortami oveľa záludnejší, než by ste čakali. Tu je ďalší príklad.

@meganturner75 @Lucy Travers this is a video for you hahahahahaha #cakefail #thisiswhatiaskedfor #thisiswhatigot #thisisehatigotinstead #gowrong #fail #funny #viral #fyp #foryou #bump #ni #corndolly ♬ original sound – What I Got

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre