in

„Môj snúbenec povysával popol mojej matky a potom sa o tom pokúsil klamať“

Čo by ste robili, keby váš partner vedome zlikvidoval popol vášho mŕtveho príbuzného? Jednej žene zostalo zlomené srdce, keď si uvedomila, že ju jej snúbenec takto zradil, a potom sa odvážil klamať, aby si kryl chrbát.

Zdroj: Leah Newhouse/Pexels

26-ročná žena vysvetlila, že jej matka nečakane zomrela pri autonehode a ona a jej sestra zostali zničené, keďže si boli veľmi blízke. Podelila sa o to, že žije so svojím snúbencom Benom, ktorý má 28 rokov, a želá si, aby jej bol oporou aj po smrti matky – ale veci mali naozaj zlý spád.

Zdroj: Thiago Matos/Pexels

Na Reddite sa vyspovedala, že jej snúbenec Ben namiesto toho, aby ju podporoval počas jej smútku, sa rozhodol odsťahovať, pretože tvrdil, že je to príliš na to, aby sa s tým vyrovnal. „Moja sestra sa dočasne presťahovala ku mne, aby sme sa mohli navzájom podporovať,“ vysvetlila s tým, že Ben sa k nej každých pár dní prihlási.

Zdroj: Spencer Selover/Pexels

Niektorí užívatelia jej napísali, že to bolo skryté požehnanie, že sa to stalo: „Tvoja matka ťa svojou smrťou zachránila pred svadbou s týmto otrasným chlapom. Je to jej úžasný dar pre teba. Jej popol ťa zachránil pred svadbou s mužom, ktorý ti zo života urobí peklo. Zasaď strom na špeciálnom mieste a venuj ho jej pamiatke.“ Ľudia sa zhodli, že jej mama na ňu dohliada zvonka.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre