in

„Moja dcéra sa narodila s jednorožcovým materským znamienkom – odmietam jej ho dať odstrániť“

Malá Lulu sa narodila so znamienkom v strede hlávky, ktoré sa časom zväčšuje. Jej mama jej ho nechce dať odstrániť, ale na sociálnych sieťach buduje povedomie o tom, ako vychovávať jedinečnú dcéru tak, aby sa cítila krásna a milovaná.

Osemmesačné dievčatko bolo vystavené online šikane kvôli jej jedinečnému materskému znamienku. Lulu, ktorá sa minulý rok narodila cisárskym rezom, má zriedkavý stav medicínsky označovaný ako vrodený melanocytový nevus.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Claire Burt (@life_of_a_binge_eater_)

Prejavuje sa ako znak v tvare jednorožca na jej čele, ktorý rýchlo aj naďalej rástol. Mama Claire Burt, 31, hovorí, že bola najprv šokovaná veľkosťou znamienka, ale je odhodlaná vychovávať svoju dcéru tak, aby bola hrdá na svoje telo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Claire Burt (@life_of_a_binge_eater_)

Clare zastáva názor, že ľudia „vždy zízajú“ na jej dcéru, keď sú vonku na verejnosti, ale ona odmieta odstrániť negenetický stav, pokiaľ to nie je z lekárskeho hľadiska nevyhnutné. „Niektorí si myslia, že je to roztomilé, niektorí sa na to pýtajú, alebo sa nám ľudia smejú,“ povedala Burt.

Zdroj: Anna Nekrashevich/Pexels

Luluin vrodený névus je taký vzácny, že postihne iba jedno z 20 000 živonarodených detí. Mama vysvetlila, že väčšina škaredých komentárov, ktoré dostáva online, pochádza od dospelých a dodala: „Je to pre mňa také šialené, ale budem pokračovať v šírení povedomia o Lulu a do budúcna zabezpečíme, aby vedela, aká je krásna a výnimočná.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre