in ,

Muž s najväčším údom v Spojenom Kráľovstve prehovoril o živote a ťažkostiach spojených s jeho veľkosťou

Muž s najväčším penisom v Spojenom kráľovstve prehovoril o realite života s veľkým nádobíčkom.

Matt Barr povedal, že prvýkrát si uvedomil, že je iný, keď sa sprchoval na telesnú výchovu. Jeho penis, ktorý meria viac ako 30 centimetrov, je viac ako 2-násobne väčší ako priemerná veľkosť v Spojenom kráľovstve. Uviedol, že mu to sťažuje život, čo sa týka randenia.

This Morning/youtube

„Je to ťažké. Nie je to niečo, čím by ste ľudí prekvapili, práveže to dosť odrádza. Ale samozrejme nechcete byť divní a začať na tú tému rozprávať príliš skoro. Ako teda správne postupovať?“ hovorí Matt.

Taktiež prezradil, že raz bol na rande, na ktorom zistil, že žena, s ktorou sa stretával, mala nekalé úmysly a chcela ho presvedčiť, aby sa objavil na OnlyFans a zarobil nejaké peniaze.

40-ročný Matt priznal, že randenie nie je jedinou oblasťou života, v ktorej sa špeciálne obdarený človek dostáva do nepríjemnej pozície. Vysvetlil, že raz ho vyhodili z hodiny jogy, pretože si ľudia mysleli, že je vzrušený.

gourd and white tape measure on blue surface
Autor tejto fotografie je charlesdeluvio

„Mal som oblečené voľné tričko a kraťasy, kvôli jogovým polohám, a ľudia si to zle vysvetlili,“ povedal Matt. „A tak to niekedy proste je, najlepšie je obliecť sa do voľných, väčších vecí.“

Muž ďalej hovoril, že mať taký veľký penis ho trápi tak veľmi, že si dokonca zisťoval možnosti chirurgického zákroku na zmenšenie.

„Skúmal som to, je to veľmi drahá operácia, stojí približne 15 000 libier,“ povedal. „Nerobí sa to veľmi často. Bežné je to len v prípadoch nádorov atď. V prípade normálneho fungovanie to bežné nie je.“

testicles, testicular cancer, penis
Autor tejto fotografie je derneuemann

Matt povedal, že napriek tomu, že je dosť hanblivý, snaží sa o tom hovoriť otvorene: „Nechápem, prečo je rozdiel hovoriť o tomto a hovoriť o svojich prsiach alebo o akejkoľvek inej telesnej časti. Je to jednoducho fakt života.“

Dokonca vydáva knihu s názvom Dlhý príbeh: Život s jedným z najväčších penisov na svete, ktorá zatiaľ nemá oficiálny dátum vydania, ale očakáva sa, že sa na pulty dostane budúci rok.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre