in

„Moja priateľka na internete predstiera, že je obrovský pes. Ja som kvôli tomu stratil priateľov.“

Muž hovorí, že stratil všetkých svojich priateľov po tom, čo odhalil, že jeho priateľka sa prezlieka za obrovského psa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jade𒉭 (@jadethefur)

Demetrius bol ohromený, keď jeho priateľka Jade prezradila, že je súčasťou komunity chlpatých fanúšikov už päť rokov – rada sa oblieka ako jej alter ego – pes s ľudskými vlastnosťami.

Mladá žena, ktorá si hovorí ‚Jade The Fur‘, minula viac ako 20 000 libier (25 000 dolárov) na kožušinové obleky a cestovanie na kongresy, aby sa stretla s ďalšími podobne zmýšľajúcimi ľuďmi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jade𒉭 (@jadethefur)

Demetrius bol oboznámený s komunitou, pretože predtým žil s chlpatým fanúšikom, ale zdalo sa mu to čudné, dokonca nevychádzal z izby, keď jeho spolubývajúci pozval ďalších chlpáčov. Ale čoskoro zmenil názor, keď sa Jade zúčastnila na večierkoch jeho spolubývajúcich.

Je to ako pozerať sa na psa, ale zvykám si na to. Je to jedna jej verzia, ale stále je to Jade,“ dodal Demetrius. Napriek tomu, že pár je spokojný so svojím životným štýlom, na sociálnych sieťach ich často ostro kritizujú – vrátane obvinení, že ich priťahujú zvieratá.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jade𒉭 (@jadethefur)

Pár hovorí, že to tak nie je, jednoducho si užívajú predstieranie. Podporujúci priateľ stratil časť svojich priateľov kvôli alter egu svojej priateľky. „Priatelia? V skutočnosti mi nezostalo nič, čo by nezistili,“ vysvetlil.

Jade povedala: „Najdôležitejšie je, keď príde podpora od Dimetriusa a on mi pomôže, je tu pre mňa, podporuje ma vo všetkom.“

Zdroj: Pixabay/Pexels

Dimetrius má odkaz pre tých, ktorí pochybujú o ich novom toku príjmov: „Povedal by som každému, kto nás posudzuje, najprv sa pozrite na seba, pretože vidíte dvoch ľudí, ktorí sú šťastní.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre