in ,

Muž chcel prekvapiť priateľku na narodeniny, ale namiesto toho prekvapila ona jeho – neverou

Muž, ktorý plánoval prekvapiť svoju priateľku kvetmi, ju nakoniec prichytil pri nevere. Na fotografiách zdieľaných na sociálnych sieťach vidíme muža s kvetmi v ruke, pripraveného darovať ich svojej milovanej. Keď však trošku zaostríte pohľad, v pozadí uvidíte niečo, čo ste určite nečakali, a on už vôbec. Jeho priateľka v náručí iného muža. Au.

X

Muž k príspevku napísal: „Dnes má moja priateľka narodeniny, tak som si povedal, že ju prekvapím. Avšak prekvapila ona mňa, toto som nečakal.“

Ak si myslíte, že dnes neuvidíte nič horšie, počkajte si. Muž, ktorý sa rozhodol odhaliť aféru svojej manželky, priamo na ich svadbe, prostredníctvom videa. Na projektore, na svadobnej hostine, začal premietať video zo spálne, v ktorej hlavnú rolu hrá nevesta a manželov švagor. Manžel potom začne kričať na ženu, či bola takú hlúpa, že si myslela, že sa to nedozvie a ona následne doňho hodí kyticu.

@koolprince33 Cheating bride #chinese #chinestiktok #usa #worldtiktok #vira ♬ original sound – Kool Prince

Video bolo zdieľané na TikToku, kde ho videlo viac ako 18 miliónov šokovaných divákov. Väčšina komentujúcich bola na strane ženícha a tvrdila, že nevesta dostala presne to, čo si zaslúžila. Niektorí však boli zmätení, prečo sa muž trápil so svadbou a vyhodil toľko peňazí len preto, aby ju tam mohol odhaliť a ponížiť.

Tak či onak, rozchody po odhalení podvádzania nebývajú príjemné.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre