in ,

Muž, ktorý sa dožil 82 rokov bez toho, aby vedel, ako vyzerá žena!

Je veľa vecí, ktoré by sme s radosťou nevideli za celý svoj život. Napríklad pavúky, špinavý riad v drese, keď umývačka je prázdna alebo plný prádlový kôš, po tom ako som ho pred hodinou úplne vyprázdnila.

Ale je ťažké predstaviť si, že by ste celý život nevideli človeka opačného pohlavia. Avšak Mihailovi Tolotosovisa to podarilo. Narodil sa v roku 1856, a za celých svojich 82 rokov nevidel ženu!

KimCureAll/reddit

Tolotos samozrejme mal matku, ale nepamätá sa na ňu, pretože krátko po jeho narodení zomrela a on sa tak stal sirotou. Ako bábätko, si ho adoptovali pravoslávni mnísi v kláštore na hore Athos v Grécku.

Keď vyrastal, žil podľa prísnych pravidiel platných v tejto oblasti. Jedným z nich bolo, že tam nemohli byť žiadne ženy. Toto pravidlo platilo stovky rokov, a teda Tolotos nemal šancu vidieť ženu.

hylianriceig/reddit

Mohol sa vydať do sveta, ale rozhodol sa kláštor neopustiť.  Všetko, čo o ženách vedel, sa dozvedel prostredníctvom kníh. Keďže však nikdy nevidel žiadnu ženu na vlastné oči, mohol si len predstavovať, ako vyzerá a znie.

Svet opustil v roku 1938, vo veku 82 rokov. Pochovali ho osobitne, od ostatných, lebo verili, že je jediným mužom na svete, ktorý zomrel bez toho, aby vedel, ako vyzerá žena.

white concrete houses near mountain
Autor tejto fotografie je Samantha Hentosh

Tolotos údajne nikdy nevidel ani auto, film alebo lietadlo. Taký človek ako on sa už pravdepodobne nikdy neobjaví!

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre