in

Muž pre istotu pomenoval svoju dcéru po milenke, aby sa nepomýlil. Manželka na to aj tak prišla

Za niektorými krstnými menami sa skrývajú vtipné príbehy, za inými sú sentimentálne dôvody. Táto žena zdieľala svoj príbeh po tom, čo sa dozvedela, ako vzniklo jej meno a internet ostal v šoku. Píše o tom Boredpanda.

„Mám pocit, že väčšina ľudí, ktorí sú po niekom pomenovaní, majú k tomu nejaký milý príbeh, alebo sú pomenovaní po niekom naozaj významnom. To však nie je môj prípad,“ začína vysvetľovanie Kristina.

Zdroj: TikTok (keepingitkristina)

Rodičia sa dohodli

Kristina bola prvé dieťa jej rodičov. Tí sa dohodli, že keď bude bábätko chlapec, pomenuje ho mama a keď bude dievča, voľba padne na otca. Ak by Kristina bola chlapec, volala by sa rovnako ako jej starý otec. Teraz sa však volá rovnako ako otcova milenka. 

„Takže, ak by sa pomýlil a nazval ju zlým menom, mohol by sa vyhovoriť, že hovorí o mne,“ vysvetľuje Kristina.

Tak v skratke, mama porodila cisárskym rezom, otec vyplnil papiere a Kristina dostala svoje meno. Prešiel nejaký čas, všetko bolo v poriadku, a potom mama zistila, že ju manžel podvádza. So ženou menom Kristina!

Keď mala Kristina 3 roky a ďalších dvoch súrodencov, otec ich opustil. Znova sa s Kristinou a jej sestrami skontaktoval až keď boli dospelé. Vďaka tomu zistili, že mal neskôr ďalšie deti, ktoré, rovnako ako ich, opustil.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Bomby zo sociálnych sietí #751 – vadí jej, že sa jej frajer obzerá v zrkadle

10 ľudí, ktorí zažili niečo nezvyčajné a jednoducho sa o to museli podeliť