in

Muž sa pokúsil zmeniť dátum narodenia syna pre bizarný dôvod. Na pôvodný rok mal totiž zlé spomienky

Rok 2020 bol pre všetkých náročný. Tento muž ho považoval za obzvlášť zlý, keďže sa rozhodol, že sa jeho syn v žiadnom prípade nenarodí v tomto roku. Nie každý s ním však súcitil a veľa ľudí skritizovalo jeho pokus o zmenu dátumu narodenia jeho syna. Píše o tom Tyla.

Zdroj: Image by PublicDomainPictures from Pixabay

Dieťa sa narodilo pred polnocou 

Istý otec čakal na narodenie svojho vytúženého syna, a potom, čo sa tak stalo, išiel s jednou zo sestier vyplniť papiere. Veci však nešli hladko, keďže prišiel s nečakanou požiadavkou. To sa samozrejme nepáčilo personálu nemocnice a podľa mužových slov na neho dokonca lekár zvýšil hlas. 

Syn sa narodil o 23:05 na Silvestra. Jeho otec sa pokúsil zmeniť tento čas na 00:05, čím by sa zmenil aj rok narodenia dieťaťa. Svoj rozhovor s lekármi o tomto rozhodnutí, opísal nasledovne: „Hádal som sa s nimi a povedal som im, že z toho zbytočne robia veľkú vec. A tiež že to bolo nespravodlivé voči môjmu synovi, keďže v roku 2020 žil len jednu hodinu.“ 

Zdroj: Image by skalekar1992 from Pixabay

Rok 2020 bol pre neho náročný

Otec v príspevku priznal, že rok 2020 bol pre neho veľmi náročný. Stratil otca aj blízkeho priateľa a navyše prišiel aj o prácu. Povedal, že si želá, aby sa tento rok nikdy nestal.

„Som rád, že je tento rok konečne za nami a nechcem, aby s ním bol spájaný môj syn. Zmeniť rok na 2021 tak dávalo väčší zmysel. Potom sa so mnou pokúsili hádať, že by tak šlo o falzifikát a spôsobilo by to obrovský problém, keďže by som nemenil len rok, ale aj dátum,“ vysvetľuje muž.

Jeho plán nevyšiel 

Po neúspechu sa rozhodol argumentovať tým, že je otec, takže má na to právo a navyše na seba preberá všetku zodpovednosť. Povedali mu, že to takto nefunguje a formulár s nepravdivými informáciami nemôžu akceptovať.

„Nakoniec mi zobrali formulár a nenechali ma ho vyplniť. Moja žena povedala, že som ju strápnil tým, že som urobil scénu, správal sa hlúpo a kričal,“ priznal muž.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10 psov, ktoré sa rozhodli zničiť (alebo skôr zlepšiť) fotky svojich pánov

Bizarné fotky bez kontextu, z ktorých budete viac zmätení ako pobavení