in

Muž predal všetok svoj majetok aj s bytom kvôli jednému jedinému pokusu v rulete

32-ročný Ashley Revell z Londýna sa v roku 2004 rozhodol vsadiť doslova celý svoj život na jeden jediný pokus v rulete. Predal všetok svoj majetok a byt v hodnote asi 128 000 eur a celú sumu priniesol do kasína v Las Vegas.

Zdroj: Pexels / David Vives

Celé jeho odvážne rozhodnutie bolo súčasťou reality show „Double or Nothing” a pôvodne chcel Ashley vsadiť na čiernu. Behom toho, čo sa ruleta roztáčala, diváci začali muža povzbudzovať, aby svoje rozhodnutie zmenil a definitívne vsadil na červenú.

Ashley sa nakoniec nechal ovplyvniť, a ako sa neskôr ukázalo, urobil správne.

Zdroj: Pexels / Pavel Danilyuk

Jeho otec bol proti nápadu, zúčastniť sa tejto reality show. Pravdepodobne by tak urobil každý starostlivý rodič. Koniec koncov, už z názvu “Double or Nothing” je jasné, že ak človek nevyhrá a nezdvojnásobí svoj prvotný vklad, príde o všetko, čo do tejto rulety vložil.

Ashley mal šťastie, že diváci nad ním stáli ako anjeli strážni a presvedčili ho vsadiť na červenú, bola to totiž výherná farba. Jeho vklad sa teda zdvojnásobil a Ashley si domov odniesol dokopy približne 256 000 eur. Našťastie nebol tak hlúpy, že by chcel zariskovať znovu a skúsiť si na ruletu vsadiť ešte raz.

Zdroj: Pexels / Pixabay

Nebol ale až tak múdry, aby sa vzdal hazardu, a časť peňazí minul na online poker. Tam už také šťastie nemal a väčšinu, bohužiaľ, prehral. Časť peňazí, ktorú si nechal, použil na cestovanie naprieč Európou na svojej motorke. Na tejto ceste sa mu podarilo stretnúť svoju manželku.

Tej sa ale očividne nepodarilo skrotiť Ashleyho hazardné sklony, pretože Ashley sa pred nedávnom do Las Vegas vrátil, aby svoje šťastie v rulete vyskúšal znovu.

Zdroj: Pexels / Naim Benjelloun

Narozdiel od roku 2004 však tentokrát vsadil len jeden promo žetón, ktorý dostal zadarmo. A to opäť na červenú. Guľôčka rulety sa ako na povel znovu zastavila na červenom políčku.

Hovorí sa, že do tretice všetko dobré. Ashley ale tvrdí, že v rulete sa od roku 2004 veľa vecí zmenilo, a hádam sa pre vlastné dobro tretieho pokusu vyvaruje a odíde od hazardu spokojný s tým, čo už má.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Okradol 20 reštaurácií simulovaním infarktu. Jeho posledné herecké vystúpenie bolo odmenené inak

Po zmene pohlavia na ženu ma začali baliť moji hetero kamaráti. Cítim sa kvôli tomu ako kus mäsa