in

Muž sa rozišiel so svojou priateľkou po tom, ako sa začala snažiť vyzerať čo najviac ako jeho mŕtva manželka

Pre veľa ľudí, ktorí stratili svoje polovičky, je nemysliteľné, že by sa znovu zamilovali a dali šancu novému vzťahu. Presne to si myslel aj nemenovaný muž, ktorý svoju milovanú stratil po siedmich rokoch manželstva.

Zdroj: Pexels / Pavel Danilyuk

Muž zdieľaľ svoj príbeh na Reditte. Pred asi rokom stretol ženu, s ktorou sa rozhodol dať láske druhú šancu a pomaly a opatrne vyvinúť nový vzťah. Na začiatku bola podľa neho úžasná. Narovinu jej povedal o svojej minulosti a synovi, ktorého má so svojou nebohou manželkou. Varoval ju, že jeho syn pre neho bude vždy priorita, a ona bola voči všetkému chápavá a tolerantná.

Zdroj: Pexels / Vjapratama

Keď sa po nejakom čase rozhodol svoju novú partnerku predstaviť svojmu synovi, obaja si padli do oka a žena sa k synovi správala veľmi pekne. Všetko vyzeralo nádejne a muž si konečne začal predstavovať možnú budúcnosť s niekým ďalším.

Zdroj: Pexels / Git Stephen Gitau

O pár mesiacov neskôr sa ale začala správať inak, tvrdila, že jej nie je venovaný dostatok pozornosti a že sa cíti ako náhrada za jeho mŕtvu manželku. Spolu túto krízu nejako zažehnali, až dokiaľ nedostali pozvanie na svadbu jej sesternice. On sa zúčastniť nemohol kvôli práci, ona preto išla sama. Keď sa vrátila, tvrdila, že zo svadby nemá žiadne fotky.

Mužov kolega však fotky mal, a hlavný hrdina tohto príbehu zostal mierne v šoku, keď zistil, že jeho nová vyvolená mala na sebe drahé náušnice, ktoré patrili jeho nebohej manželke.

Zdroj: Pexels / Alex Green

Muž ju konfrontoval a nakoniec sa rozhodol, že by sa mali obaja vydať vlastnou cestou. Tam ale urazená žena ešte len začínala. Netrvalo dlho a v pokusoch získať muža naspäť si táto slečna prefarbila vlasy na presnú farbu vlasov jeho mŕtvej manželky, dala si urobiť ten istý piercing, začala nosiť rovnaký typ oblečenia a dokonca si nechala vytetovať takmer identické tetovanie na presne tom istom mieste, na akom ho mala jeho žena, než zomrela.

Aby toho nebolo málo, napísala mu list, v ktorom vyjadrila myšlienku, že keby zomrela presne tak, ako jeho manželka, možno by ju miloval aspoň čiastočne tak, ako miloval ju.

Na začiatku ju skutočne miloval, ale po týchto parádach už o vzťah s ňou nemal záujem. Jeho rodina bola prekvapivo na strane tejto slečny a tvrdí, že jej mal viac prejavovať lásku. Mužovi rodičia stále dúfajú, že tento konflikt nejakým spôsobom vyriešia a vrátia sa k sebe.

Internet však drží s mužom a tvrdí, že slečna je nestabilná a mal by od nej pre svoje a synovo dobro držať ruky čo najďalej.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Po zmene pohlavia na ženu ma začali baliť moji hetero kamaráti. Cítim sa kvôli tomu ako kus mäsa

Rada od psychologičky