in

Po zmene pohlavia na ženu ma začali baliť moji hetero kamaráti. Cítim sa kvôli tomu ako kus mäsa

Tessa Becker, to je nové meno človeka, ktorý prešiel zmenou pohlavia z muža na ženu. Každý rok sa ako muž schádzala so svojimi hetero mužskými kamarátmi kvôli Fantasy Football hrám. Tento rok sa však prvýkrát nezúčastnila ako bradatý muž so začínajúcim pivným bruškom, ale ako žena s tyrkysovými očnými tieňami a párom nových prioperovaných hrbolkov na hrudi.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Tessa Becker (@tessadoesphotos)

Po zmene pohlavia sa Tessa konečne cíti dobre vo vlastnom tele, nečakala však, akým spôsobom to ovplyvní jej vzťahy s kamarátmi, predovšetkým s tými mužského pohlavia.

Behom svojich zmien sa Tessa so svojimi kamarátmi nestretávala, aj keď vedeli o tom, čo sa v jej živote práve dialo. Keď sa teraz po dlhej dobe konečne s kamarátmi znovu stretla, všimla si, že sa k nej postupne začali správať trochu inak ako v minulosti.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Tessa Becker (@tessadoesphotos)

Namiesto rozprávania sa o hrách, hudbe a športe začali mať pripomienky k jej novému vzhľadu a k jej telu. Jeden z kamarátov sa dokonca spýtal, či sa môže pozrieť, ako rastú jej nové vnady. Tessa si často všimla, že sa nepozorovane snažia pohľadom behať po jej tele a všeobecne sa odrazu cítila ako kus mäsa. Napriek tomu, že jej z toho nebolo práve príjemne, v nejakom divnom zmysle sa aj vďaka tomuto cítila viac žensky.

Zdroj: Pexels / Pavel Danilyuk

mužské pohľady si Tessa začala všímať aj v prípade cudzích ľudí. Zároveň si však uvedomuje, že je stále vidno fakt, že sa v ženskom tele nenarodila, a veľa pohľadov môže byť len spracúvaním tohto viditeľného faktu.

Napriek tomu, že nie je novým človekom, je jednoznačne iná ako v minulosti, a je pripravená si zvyknúť aj na zmeny v jej ľudských vzťahoch. Či s jej starou bandou zostanú kamaráti alebo to po čase začne byť príliš zvláštne, sa ešte uvidí.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Muž predal všetok svoj majetok aj s bytom kvôli jednému jedinému pokusu v rulete

Muž sa rozišiel so svojou priateľkou po tom, ako sa začala snažiť vyzerať čo najviac ako jeho mŕtva manželka