in

Muž sa snažil napísať vysokoškolskú skúšku za svoju priateľku, a to v prezlečení za ženu

Skúšky na univerzitách bývajú práve to obdobie semestra, kedy si väčšina študentov trhá vlasy, nespí, dopuje sa kofeínom a prechádza celou horskou dráhou emócií behom veľmi krátkeho časového obdobia, zatiaľ čo sa snaží prísť na spôsob, ako úspešne dopísať všetky eseje a iné práce behom nekonečného učenia sa na skúšky, pretože množstvo materiálu, ktoré si musíte nejakým spôsobom nasypať do hlavy, sa pocitovo nijako nezmenšuje, ba naopak, čím viac toho viete, tým viac toho neviete.

Zdroj: Youtube / Enquirer Today

Koľkokrát si študenti položili rétorickú otázku: Čo keby to za mňa išiel napísať niekto iný?

Angrez Singh sa na indickej vysokej škole pokúsil napísať test namiesto svojej priateľky, Paramjeet Kaur, ako skutočný galantný princ na bielom koni, pripravený obetovať sa pre svoju polovičku. Aby sa na skúšku mohol nepozorovane vplížiť namiesto nej, prezliekol sa za ženu.

@vicenews Angrez Singh from Punjab has been arrested after dressing as his girlfriend Paramjit Kaur to sit an exam on January 7th conducted by the Baba Farid University of Health Sciences. #india #punjab #indian #exam #cheating #boyfriend #girlfriend #impersonation #healthworker #healthworkers #punjabi ♬ original sound – VICE News

V šatách a s výrazným mejkapom sa cez kontrolu na vrátnici snažil prejsť s falšovanými preukazmi a bolo by mu to prešlo, keby ho neprezradilo porovnanie biometrického pasu, teda papierovo-elektronického dokumentu, ktorý na identifikáciu osoby používa odtlačok prsta.

Zdroj: Youtube / Enquirer Today

Túto identifikáciu nemal Angrez ako oklamať, keďže biometria identifikuje osobu na základe jedinečných fyzických znakov. A Andrez bohužiaľ nie je jednovaječné dvojča svojej priateľky. Autority tak prišli na to, že osoba v skutočnosti nie je žena, ale muž v prezlečení za ženu, a Angreza vzali do väzby za pokus o podvod.

Zdroj: Pexels / Zen Chung

Nuž, niektorí patrneri by pre svoju polovičku urobili čokoľvek. Škoda, že tentokrát to nevyšlo. Ak sa to nepodarilo v Indii, nepodarilo by sa to ani tu na Slovensku, radšej to neskúšajte.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Titanic 2024

Výkonný riaditeľ Ubisoftu odkazuje hráčom, aby si zvykli, že zakúpené hry nevlastnia