in

Muž si dal potetovať tvár, aby vyzeral ako klaun. Deti sa ho boja, no on si splnil detský sen

37-ročný Richie, známy ako Richie the Barbie, má vytetovaný červený nos, modré líca, okolo očí čierne kruhy a ústa škeriace sa od ucha k uchu, aby bol z neho permanentný klaun. Holič a budúci pastor totiž od detstva zbožňoval klaunov a tak sa rozhodol premeniť na svoju obľúbenú postavu. Píše o tom DailyStar.

Vďaka silikónovým implantátom má navyše vytiahnuté obočie dohora, vďaka čomu vyzerá neustále prekvapený a priznal, že tento zákrok nebol tak bolestivý, ako jeho rozštiepenie jazyka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RICHIE THE BARBER (@richiethebarber)

Od detstva miloval klaunov

Richie bol milovníkov klaunov od detstva, a preto začal zbierať aj ich figúrky. Dnes ich má už cez 200, no ani to mu nestačilo.

„Môj starý otec ma vzal do cirkusu, kde som stretol klauna, ktorý mi ukázal, ako žonglovať,“ povedal Richie pre Cover Real Life a pokračoval: „Ten klaun ma natoľko inšpiroval, že som začala cvičiť žonglovanie a maľovať si tvár maminým makeupom. Dlhé roky som skrýval svoj záujem o klaunov, až som si konečne uvedomil, že chcem byť navždy skutočným klaunom.“

Jeho najväčšou vášňou je pritom, tak ako správny klaun, rozosmievať ľudí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RICHIE THE BARBER (@richiethebarber)

Začal meniť svoje telo

Keď hovoril o jeho rozsiahlom zdobení tela, Richie vysvetlil, že si prvé tetovanie nechal urobiť v 17 rokoch na ľavú ruku.

„Zbláznil som sa, vracal som sa každý týždeň, aby som si dal urobiť ďalšie tetovanie,“ povedal Richie a hovorí ďalej: „Pracoval som v predajniach potravín Albertsons a minul som každú výplatu na tetovanie.“

O šesť rokov si nechal potetovať krk, a potom to šlo už len vyššie. Richie spomínal, že stať sa trvalým klaunom bolo náročné a zahŕňalo to veľa bolesti a opuchov.

Vysvetlil: „Toľko hodín ma opakovane bodali ihly do kože a veľmi to opúchalo. Ale urobil som to, čo som urobil, pretože sny sa môžu stať skutočnosťou a ak naozaj chcete niečo v živote urobiť, môžete dosiahnuť všetky svoje sny len myšlienkou.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RICHIE THE BARBER (@richiethebarber)

Už chýbal len účes 

Richie je momentálne holičom a presťahoval sa do LA, aby mohol strihať celebrity. On sám si však vlasy oholil, no neskôr zhodnotil, že to nevyzeralo veľmi priateľsky a tak si nechal narásť ozajstný klaunský účes. Vlasy si navyše prefarbil na červeno. 

Jeho každodenné oblečenie zodpovedá jeho svojráznej osobnosti. Jeho šatník je plný výrazných kostýmov, vrátane kockovaných nohavíc, bodkovaných košieľ, nadrozmerných topánok a maličkých klobúkov – a nehanbí sa ich nosiť aj do práce.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RICHIE THE BARBER (@richiethebarber)

Deti sa ho boja

Jeho zákazníkov často prekvapí jeho svojráznosť, no rýchlo si uvedomia, že Richie sa takto prepája so svojim vnútorným dieťaťom. O to väčšou iróniou je, že práve deti sú jeho najväčšími kritikmi. 

„Práca s deťmi môže byť náročná; niektoré sa boja, zatiaľ čo iné sú plné radosti, a to je úplne v poriadku. Ľudia sú jedineční a ja si tú rozmanitosť vážim. Ak budeš láskavý, zasypem ťa láskou, ale aj keď nie, aj tak ťa pozdravím s úsmevom, zamávam a zatrúbim. Rozhodnutia, ktoré som v živote urobil, boli vždy riadené tým, čo mi prináša šťastie, nie úsudkami iných,“ vysvetlil klaun.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

16 fotografií mačiek, ktoré iba potvrdzujú, že sú to veľmi divné živočíchy

Seriál Neporaziteľný by mohol mať až 8 sérii! Potvrdil to Robert Kirkman, ktorý chce sfilmovať celý komiks