in

Presvedčila svoju 12-ročnú dcéru, aby nechodila do školy – vedie ju k tomu, aby sa naplno venovala sociálnym sieťam

Kat Clarková je austrálska mama dvoch detí, ktorá sa preslávila ako hviezda sociálnych médií. Tridsaťsedemročná Kat nazbierala na TikToku 5,3 milióna sledovateľov a na udeľovaní cien tejto platformy v roku 2022 bola vyhlásená za tvorcu roka.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kat Zoe Clark (@kat_clark_)

Jej vzostup k internetovej hviezde však znamená, že cestuje oveľa viac. To má vplyv na jej rodinu, najmä na jej najmladšie dieťa, 12-ročnú Deju. Jej životný štýl influencerky a cestovateľský rozvrh sťažili Deji udržiavanie bežného režimu základnej školy.

Deja tiež spolu s mamou moderuje populárny podcast Basically Besties, čo viedlo k tomu, že mladá dcéra dostáva veľa príležitostí vo svete influencerov. Jej mama sa preto rozhodla, že ju vyradí zo školy a bude najmladšiu učiť doma.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kat Zoe Clark (@kat_clark_)

Povedala to pre podcast It’s All Her: „Deja teraz začína dostávať veľa dôležitých príležitosti, takže školská dochádzka od pondelka do piatku v čase od 9 do 15 nám nevyhovuje, pretože sme zistili, že ju musíme dosť často vyťahovať zo školy. Myslíme si, že je to pre ňu najlepšie, už len preto, že nechceme, aby prišla o tieto príležitosti. TikTok zaberá veľa času. Je to jednoducho to, čo našej rodine vyhovuje.“

Katina najstaršia dcéra, 20-ročná Latisha, dokončila strednú školu a zapísala sa na právnickú fakultu, ale po šiestich mesiacoch ju nakoniec prerušila, aby sa mohla venovať podcastingu. Kat chce umožniť, aby aj Deja mala možnosť venovať sa akejkoľvek kariére.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kat Zoe Clark (@kat_clark_)

Povedala: „Ak by sa Deja chcela stať lekárkou alebo právničkou, podporovali by sme ju, aby si išla za týmito snami. Ale v súčasnosti to nie sú jej ciele. Sme ochotní s ňou pracovať, nech sa deje čokoľvek.“

Mama dodala, že ak sa jej najmladšia dcéra bude chcieť v budúcnosti vrátiť k tradičnému školskému vzdelávaniu, nebude jej brániť.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Takto sa dajú prakticky využiť tunely v ušiach

Oteckovia, ktorí povedali „nie“ domácim miláčikom, ale nakoniec sa do nich zamilovali