in ,

Muž tvrdí, že ho uniesli mimozemšťania a nútili ho vykonávať rôzne sexuálne experimenty

Muž vyrozprával svoj príbeh o sexuálnom styku s mimozemšťanmi. 28-ročný Julius Shields v tomto bizarnom priznaní povedal, že verí, že je otcom napoly ľudských a napoly mimozemských detí. V rozhovore vysvetlil, že keď mal 17 rokov, mal blízke sexuálne stretnutie s mimozemšťanom.

Spomínal, že jeho stretnutie sa začalo priateľsky, ale veci sa nakoniec zvrhli. Tvrdí, že pred svojím domom videl vznášať sa žiariace gule a potom mu jeden z tvorov začal ťukať na okno.

„Malo to tri chápadlá, zdvihlo ich a začalo mi ťukať na okno. Bolo to prvýkrát, čo som videl niečo také. Len som zastal, neurobil som ani krok,“ povedal.

Bol taký otrasený, že išiel spať ku kamarátovi, ale tento mimozemšťan sa vrátil ďalšiu noc, čo muža prinútilo opäť utiecť na bezpečné miesto. Vysvetlil, že v priebehu rokov našiel spôsob, ako si racionalizovať to, čo zažil.

Soft White Underbelly/youtube

„Pretože som vždy utiekol, nemali inú možnosť, len ma vziať a otestovať ma.“

Potom povedal, že začal mať detailné sny zahŕňajúce mimozemšťanov.

„Začalo to byť viac sexuálne, celý týždeň som mal každú noc mokré sny,“ povedal Shields. „Mal som sex s rôznymi bytosťami, ženami a rôznymi vecami. Keď som sa zobudil, pozrel som sa na svoje nohavice a niekedy tam nebolo nič a niekedy boli len mokré, neboli tam žiadne spermie.“

Ďalej tvrdil, že mimozemšťania mu brali spermie na výrobu hybridných detí. Tento zážitok ho prinútil k tomu, aby začal skúmať, čo sa mu stalo. Na internete našiel mimozemské bytosti známe ako „Šedí„, ktoré sú zhruba meter vysoké. Verí, že práve oni ho navštívili.

FolsomNatural/flickr

Priznal, že v tom čase fajčil dosť trávy, ale dodal: „Avšak odvtedy som neprestal fajčiť trávu a nič podobné sa už nikdy nestalo.“

Takže sú 2 možnosti, buď to muž prehnal s trávou a teraz verí tomuto bizarnému zážitku, alebo mimozemšťania naozaj existujú a on nie je prvý ani posledný človek, ktorého odcudzené mimozemské deti sa potulujú po vesmíre.

Dokonca mu mnohí používatelia sociálnych sietí tento príbeh uverili a taktiež rozpovedali svoje vlastné stretnutia s mimozemšťanmi.

Čomu veríte vy?

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre