in

Muž z donášky jedla letel kvôli zákazníkovej objednávke z Thajska do Singapuru a späť

Donášky jedla sú občas tá najlepšia vec na svete, keď sa nám nechce vytiahnuť päty z domu. Samozrejme, v dedinách ďalej od väčších miest máme obmedzené možnosti, a donáškové služby minimálne na Slovensku určite neroznášajú jedlo na vzdialenosti napríklad hodinu autom od reštaurácie.

A už vôbec nie do iného štátu.

Zdroj: TikTok / @thita.vy

Vo väčších mestách je dnes už úplne bežné vidieť donáškové autá alebo ľudí na bicykloch, kolobežkách a podobne, s taškami donáškových služieb plnými jedla. Každý už od pohľadu dokáže určiť človeka, ktorý roznáša jedlo.

Zdroj: TikTok / @thita.vy

A presne tak to bolo aj v prípade TikTok používateľky @thita.vy, ktorá si pri nastupovaní do lietadla všimla muža oblečeného v uniforme donáškovej spoločnosti Grab a typickou taškou pre jedlo v rukách.

Zdroj: TikTok / @thita.vy

Zo zvedavosti sa muža spýtala, prečo je s nimi v lietadle, a ten jej odpovedal, že si zákazník objednal smaženú ryžu s kuracím mäsom z reštaurácie v Singapure a on musí objednávku doručiť zo Singapuru späť do Bangkoku.

Kto zaplatil letenku je však neznáme.

Zdroj: TikTok / @thita.vy

The Strait Times sa podarilo skontaktovať s hovorcom spoločnosti Grab, ktorý tvrdí, že tento muž ako donáškový zamestnanec v ich spoločnosti registrovaný nie je.

Zdroj: TikTok / @thita.vy

Či bol teda tento muž skutočne na misii, na ktorej tvrdil, síce nevieme potvrdiť, ale zatiaľ ani vyvrátiť. Možnosť, že by podobná objednávka bola možná, je však vysoko nepravdepodobná, a to vytvára otázku, prečo bol tento muž behom letu prezlečený za donáškového zamestnanca.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre